Wpis z mikrobloga

@ArekJ: Zgadza się, ale mimo wszystko już teraz próbują łagodzić sytuację, ta niby inicjatywa Dudy, więc wątpię, że ktoś tam by na tyle stracił głowę, aby usuwać przesłankę dotyczącą gwałtu, tak sądzę (i obym miał rację xD).
@Elmirka16: @CommieDwarf: @Ulany_Utopiec: @kacor87: @Teutonic_Reich: @Elmirka16: macie z niej beke, a laska zrobiła więcej dla nagłośnienia społecznego problemu niż wy pewnie w ogóle zrobicie więc no...

To, że nie używacie nowych mediów społecznościowych, nie znaczy że miliony osób na całym świecie tego nie robi. Film wyszedł słabo, ale tak wygląda cały TicToc, więc się specjalne nie wyróżnia.
@Viking-: póki*, tak tak pisałem, że nie było publikacji, ale chyba było tak, że niektóre szpitale już się z nią wstrzymywały z obawy przed odpowiedzialnością karną
@77023 to po pierwsze, a po drugie do momentu, aż wyrok nie zostanie opublikowany to ta eugeniczna jest legalna. Dodatkowo będzie to wymagało wprowadzenia zmian w istniejącej ustawie. Czyli; publikacja wyroku, nowa treść ustawy, głosowanie, podpis prezydenta, publikacja ustawy w nowej treści
@Cyprok sorry za mój Polish xD tak też słyszałem, ale jak ktoś jest ogarnięty to może naświetlić sytuację i zagrozić sądem. Odpowiedzialność karna działa w dwie strony