Wpis z mikrobloga

Dla każdego, kto broni tej komuszej partii i każdemu, kto mówi, ze tak działa demokracja, ze teraz rządzi pis i może robić co chce. A na koniec każdemu symetryscie, który pisze ze „pisPOjednozuo”. Takie małe porównanie:

Otóż wyobraź sobie ze jest rodzina, maja dom i mało czasu, żeby w nim sprzątać, w dodatku ta rodzina potrzebuje czasami optymalizacji ustawienia mebli, sprzętów i innych, aby lepiej i wygodniej się żyło i pilnowania budżetu domowego aby starczyło na wszystkie rachunki. Skoro maja mało czasu, to zatrudniają parobka-zarządcę raz na 4 lata poprzez rozpisanie konkursu/ castingu. No i wybierają demokratycznie, kazdy domownik mając jeden głos. Zazwyczaj jako tako udawało się wybrać ludzi w miarę rozsądnych, ofc z mniejszymi lub większymi potknięciami ale jednak. Takich którzy zawiązali sojusze z innymi parobkami-zarządcami. Z jednymi żeby moc się bronić przed innymi zarządcami-huliganami, z innymi po to, żeby każdemu domowi w dzielnicy żyło się lepiej i żeby wspólnie moc więcej zarabiać i mieć coraz większe budżety domowe.

Problem tfu pisu jest taki ze wygrał konkurs, bo obiecał regularne wypłaty z budżetu domowego całej rodziny tylko niektórym jej członkom, po to aby mogli te wypłaty przezrec i przepić, po drugie przyszedł, nasral na srodku salonu, obrzygal wszystkie ściany, ma w dupie regulamin jaki w domu panuje, teraz mówi ze nie będzie wpuszczał obcych gości, bo tym domownikom, którym sytuacja się nie podoba podpowiadają, ze może PiS robi z tego domu b----l jednak - teraz maja być tylko znajomi nasi, swojscy, oczywiście zaakceptowani przez pis. Poza tym PiS mówi teraz, ze jeśli Tobie sie sytuacja nie podoba to kij Ci w oko, judzi pozostałych domowników przeciwko Tobie, a na koniec mówi, ze jak Tobie się nie podoba, to jesteś zdradziecka morda i może wcale jednym z domowników nie jesteś. Tfu pis robi wszystko żeby zerwac sojusze, a cała kase z budżetu przewalił, w dodatku potrafił ten budżet zadłużyć jeszcze bardziej - brał chwilowki po to żeby reszta mogła jeszcze bardziej żreć i chlać za wspólna kase.

****!

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polska
rozbojnikalibaba - Dla każdego, kto broni tej komuszej partii i każdemu, kto mówi, ze...

źródło: comment_1605686160rvF9fwUsvC5j5RiYsgCdpE.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bacaa90: Dla Ciebie kazdy argument ktory bedzie inny niz Twoje przekonania jest szurski, przeciez Ty nigdy nikomu racji nie przyznales to jak Ty chcesz mowic o jakiejs dyskusji, widac ze jestes z Platformy nawet mi was nie zal , zarowno pisowcow i platformersow do was nic nie dociera mozna was r----c i pluc na ryj a wy dalej bedziecie ich bronic i wybierac tfu ( ͠° ͟ل
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: tak oczywiście. Typie, jeżeli dla ciebie afera

wprowadzenie GMO do Polski


jest równoważna z r-------------m demokratycznego państwa prawa i tworzeniem struktur mafijnych na wzór Węgier to nie mamy o czym gadać. I to nie ja jestem głuchy na argumenty, ty po prostu żadnych nie
  • Odpowiedz
.


@bacaa90: Nie mam czasu na czlowieka ktory wszystkich wyzywa od szurow zreszta na was wyborcow czy pisu czy pelo szkoda czasu. Siebie wszyscy jestescie warci tylko was wrzucic do jednego kotla i tam zryjcie sie miedzy soba i udowadniajcie sobie " a za naszych czasow to z---------y mniej " taka wasza logika ha tfu
  • Odpowiedz
@Piranie: to nie jest tak, ze platforma jest idealna i robiła wszystko najlepiej na świecie. Sam głosowałem na nich przy pierwszej wygranej (przy drugiej tez), bo było 3x15, przyjazne państwo, odbiurokratyzowanie, upraszczanie procedur, zmniejszenie administracji itd itd i to był powód dla którego wygrali w 2007 i powód dla którego przegrali w 2015, tzn powodem ich porażki jest to (oprócz smoleńska), ze olali liberalne reformy, odwrócili się od ludzi przedsiębiorczych
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: tak oczywiście, odważne słowa jak na symetrystę - pożytecznego idiotę, dla którego "wprowadzenie GMO" to to samo co zniszczenie TK. Który coś tam majaczył o pamięci złotej rybki, a wywołany do tablicy, żeby wskazać afery Tuska musiał się uciec do szurskiej listy przygotowanej przez pisowskich spindoktorów. Której do tego pewnie nawet nie przeczytał, bo jeżeli faktycznie pomiędzy "przygotowaniem do wprowadzenia podatku audiowizualnego" a z--------m 250 baniek przez Szumowskiego można
  • Odpowiedz
@bacaa90: dobra przyznaje sie wstawilem liste na szybko i tak masz racje nie ze wszystkich mozna sie zgodzic i z wieloma rzeczami mozna polemizowac ale dlaczego nie przytoczysz afer oczywistych tylko przyjebiesz sie do tych niewaznych wedlug Ciebie. Chociazby amber gold ktore sa na tej liscie i nie wiem np te nasze najdrosze stadiny na Euro chociaz to , wybrales akurat te ktore sa najmniej wazne i mozna w Nich
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: w jaki sposób amber gold to jest afera rządu Tuska? O stadionach na euro nie będę się wypowiadał, bo nie mam żadnej wiedzy na temat budowlanki.

W jaki sposób amber gold leci na konto Tuska?
  • Odpowiedz
temat


@bacaa90: Sledzilem afere amber gold dosc mocno, ogladalem wszystkie przesluchania. Zachowania i dzialania ministrow podlegajacych pod wtedy ich obecnego szefa sa mocno podejrzane zreszta ja jestem przekonany ze cala ta komisja to byla jedna wielka ustawka i nic z Niej w sumie nie wynikło od kilka roznych zwolnien pomniejszych prokuratorow czy postepowan dyscyplinarnych. W pierwszej chwili gdy przeczytalem co napisales przypomnialem sobie slowa Michala Tuska z przesluchania, syna Donalda.
  • Odpowiedz