Wpis z mikrobloga

Połowa Polaków uzna że to dobrze, że w końcu ktoś bierze pod but tę kastę sędziowską.


Powiem więcej. Nawet więcej niż połowa mająca do czynienia z sądami cywilnymi i karnymi.
Dlaczego zapytasz?
Prosta matematyka:
- w sądzie cywilnym tylko 50% stron jest zadowolonych z wyniku
- w sądzie karnym wszyscy są niezadowoleni.

Proste.

Podobnie z aborcją.


A tutaj już się mylisz. Badania mówią co innego.

@lewoprawo:
Połowa Polaków uzna że to dobrze, że w końcu ktoś bierze pod but tę kastę sędziowską. Podobnie z aborcją.


@lewoprawo: I ty myślisz, że takich ludzi przekonasz argumentami? "PiS może i kradnie, ale sie dzieli, a teraz ide se tvp włącze" i masz koniec twojej dyskusji z elektoratem. Jeśli będziesz do nich mówił ich językiem, to staniesz się jednym z nich i tyle. Tu trzeba kreować popyt na podejscie bardziej cywilizowane,
@MinisterPrawdy: Na elektorat PiSu działają głównie argumenty ideologiczne, na nich PiS wygrał. Trzeba dementować propagandową narrację, że niby praworządność to walka o ideologię. Zamiast tego tak jak Sikorski mówić prawdę, nie chodzi o ideologię, a możliwość bezkarnego gwałcenia prawa przez PiS.
@Xianist: Po co PiS blokuje to wiedza wszyscy - zeby nie powiazac slowa praworzadnosc z pieniedzmi.

To bardzo niebezpieczne powiazanie i nie moge uwierzyc, jak krotkowzroczna jest lewicowa czesc UE - a co bedzie, jak prawica zdobedzie wiekszosc i stwierdzi, ze lewicowe poglady sa niepraworzadne??
Ten kij ma dwa konce i tylko skonczony kretyn moze myslec, ze zawsze bedzie rzadzila tylko jedna strona...
@lewoprawo:

Trzeba mówić, że PIS chce nadal móc bezkarnie kraść nasze pieniądze z podatków - bo o to tu chodzi.


ten argument bardzo prosto obalić - bynajmniej bombelkom dali. Słucham dalszych propozycji na tłumaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xianist: To jest aktualnie najlepszy polski polityk, bez dwóch zdań. Oczywiście mam na myśli tą normalną stronę, bo aktualnie rządzący się żadną miarą nie kwalifikują. Olbrzymia strata dla nas, że nie jest już tak zaangażowany. I że nie startował na prezydenta. Ale z drugiej strony wiedział (jako wytrawny polityk) że nie ma szans w rozgrywce 1:1. Za dużo propagandy i złej krwi wśród wyborców.
To ten sam co mowil o robieniu laski amerykanom?


@worldmaster: ale wiesz, że on to mówił o polityce #pis? Widzę że propaganda tvp wjechała u ciebie za mocno. Daj już spokój w moich wpisach, bo pisowskiego przekazu nie znoszę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raFFcio: Nie chcę mieć prześladowcy za sąsiada który wpierdziela mi się do mieszkania i mówi jak mam żyć.
A to wlasnie probuje robic UE. Robią to samo co robilo ZSRR. A drugi raz chyba tego nie chcemy przerabiać.
Jestem za Unią narodów.