Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
kumple jakiś czas temu pisałem, że pała nie staje, z 2 tyg minęły i teraz staje, ale po kilku min opada
zrobiłem badania i jedynie prolaktyna podwyższona, robiłem 2-3 lata temu badania i wtedy raz prolaktyna była podwyższona, a raz w normie
czy przy takich wynikach wszystko powinno być w normie? mam 27 lat, jestem szczupły i uprawiam sport, nie biorę sterydów
z odżywek to zma na noc, guaranax zamiast kawy i tyle
co do tej prolaktyny to idzie to jakoś zbić czy przy takich wynikach to bez znaczenia?
jak wyniki ok to co dalej, bo sam już nie wiem
kiedyś na kręgosłup upadłem, ale to było z 5 lat temu, aż mi coś strzeliło, z 2-3 dni były problemy, ale później wszystko już git było, więc olałem temat...
#silownia #mirkokoksy #medycyna #hormony #testosteron #sterydy
#anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb3c6c5b34ca7000a1a80a1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
kumple jakiś czas temu pisałem, że ...

źródło: comment_16056353486qaMJmwFbigwyR0VglKKHH.jpg

Pobierz
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli wszystkie badania są w porządku, a problem istnieje nadal to prawdopodobnie jest coś nie tak z głową. Polecam zgłosić się do seksuologa, a nie faszerować się wiagrą, która podziała na skutek, a nie na przyczynę problemu.
@3k1m: Popieram kolege.. w tym wieku powinienes miec test mniej wiecej 600-800 wiadomo, kazdy jest inny ale na papierze tak to wyglada .. Problem jest taki, ze w leczeniu ED, jak i terapii typu htz meskiej, Polska jest w trzecim swiecie i lekarze sa niedoedukowanej, czesto spotykalem sie z opiniami; ze nawet jak oni chcieli by mi wlaczyc htz, to nie potrafia go poprowadzić i polecają swoich znajomych z prywatnych klinik..
@turbokox:
No ja w jego wieku miałem 740 chyba i nie uważam żebym ociekał testo aż tak. Było po prostu ok. Co do HTZ to faktycznie masakra i może lepiej, ze nie przepisują skoro się nie znają. Już na youtube można się czegoś konktretniejszego dowiedzieć od ludzi co z tego korzystają (głownie usa). Jest nawet taki gość co często robi update co bierze, jakich dawkach i jak się czuje. Mr Beast
@3k1m: Kojarze goscia i jego kanał, ogladalem tez pare jego fimikow, no co tu duzo mowic, tam troche inaczej to wyglada w USA.. ludzie przez htz kupują sobie lepszy komfort zycis, nie koniecznie zmieniając pewne nawyki poprzez ktore mogli by wrocic testo naturalnie. Wiadomo jak wyglada zycie w dzisiejszych czasach, stres, nerwy pośpiech, gowniana jakosc jedzenia, nie odsypianie i tym sposobem przez pare lat, mozna sobie niezle namieszać w hormonach i