Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrocznyZiemniak: W sumie to nawet nie przeszkadza. Mam równo #!$%@? na jedno i drugie. Ale to takie trochę ssanie się po pałkach. Jak typ sam nie ogarnia to chyba sam sobie zasłużył.

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Sam wybral. Mirko nagle ma mu #!$%@? pomóc ?

@sralpies: #!$%@?ć to się można za pieniądze. Dalej nie twierdzę że postępuje słusznie.
@Paula_pi: @EnderWiggin:

Pewnie lajcik, luzik całkowicie normalna sprawa, nowoczesność itede itepe, zakaz czepiania się k***y, koniec, rozejść się

że te #!$%@? się nie boją, że ktoś je podkabluje.


@sralpies:

Podkabluje i co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) obserwując możliwości i konsekwencję w działaniu statystycznego polskiego śmietnika kukolda to tego samego dnia jeszcze by ona dostawała przeprosiny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@albo_wutka_albo_buk: Rozumiem wszystko poza tym bólem dupska. Baba ci się puściła? Masz żal do niej ? Może wolała Chada. Nie dla chama to widocznie.

Mi stara po rozstaniu #!$%@?ła galę jednemu z moich najlepszych kumpli. I co Pan zrobisz ? Jak się kochają to #!$%@? im w dupę =D
@EnderWiggin: Ale ty #!$%@? jesteś debilem "jak typ sam nie ogarnia to zasłużył", brak mi słów na takie dzbany, które jeszcze uzasadniają zdradę. No bo po co w małżeństwie pogadać o problemach i spróbować je rozwiązać, #!$%@? #!$%@? zdradzę chłopa któremu ślubowałam wierność, aż do śmierci, przeleć mnie bo chcę zastrzyku adrenaliny. Życzę ci takiej kobiety co cię będzie zdradzać, a jak się w koncu skapniesz to sędzia ci powie, że