Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Nawet nie tylko o kapitalizmie i feministkach. On bardzo często wchodzi w taką narrację, że jego zdanie jest prawdą najświętszą i objawioną, a każda osoba o odmiennych poglądach to debil #!$%@? i idiota.
Póki siedzi w swojej bańce w postaci podcastu i kanału na Twitchu, wszystko jest w porządku, bo tam każdy klepie go po plecach i mówi, że się z nim zgadza. Problem zaczyna się chociażby na Twitterze, gdzie zderza
@DumnaAniemia: jeśli mówisz to w kontekście ich podcastu, to chyba kwestia tego, że za długo go nagrywają i wrzucanie materiałów co tydzień to bardzo często, co ostatecznie wiąże się z wyczerpaniem tematów - zaczynają #!$%@?ć o byle czym, byle jak, powtarzają tematy, sztucznie przedłużając epizody. Od paru tygodni, tak jak zawsze lubiłem ich posłuchać w tle, tak teraz zaczynają mnie powoli #!$%@?ć xD - najbardziej irytuje mnie ich wymuszona szydera dosłownie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@MemeFairy: @Derowicz: @#!$%@?: @Nigga_Hunter: @DumnaAniemia: maja zraczałe community które bezkrytycznie podchodzi do ich tworczosci przez co sami autorzy maja wybujałe ego i sa przekonani o swej niesłychanej mądrości .

Po ostatnim podcascie gdzie porównał wydawanie zydow przez polakow do belgijskiego zoo(jakoby polacy popierali wydawanie zydow można wziac z kontekstu) i notorycznym przeklamywaniu historii - mowienie na amerykan jako najgorsi najeźdzcy w Wietnamie próbowałem na discordzie wyjawić swoją opinie