Wpis z mikrobloga

@JjAa: ale golce papiezowi graly na skrzypcach na lotnisku jak wyjezdzal po raz ostatni z Polski.tak wiec papież ich kochal i im sie to nalezy poprostu. Kolędy co roku śpiewają,dobre chlopaki sa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JjAa: tłumaczenie dla plebsu na umowie o pracę.

#!$%@? was obchodzi ile dostaliśmy. Jutro na 8 do roboty i jazda oddawać 60% pensji robaki. Inflacja z powodu dodruku 100 mld przy budżecie 350 mld to też nie wasza Brożka
  • Odpowiedz
@bigos555: to nie jest żadne rozdawnictwo, tylko wspieranie osób, które nie mogą wykonywać swojego zawodu ze względu na obiektywne okoliczności/decyzje rządu. Rozdawnictwem jest pompowanie publicznych pieniędzy do kieszeni milionera.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@JjAa: czy to ten sam redaktor naczelny serwisu Spider's Web, który jest znany ze swojej kultury osobistej prezentowanej w internecie?
  • Odpowiedz
@JjAa: Salowa w szpitalu po całym dniu chodzenia w kombinezonie i masce dostanie 2400 bo całe czas żyła biednie a burak zarabiający kilka lub kilkanaście tysięcy za występ musi dostać kasę bo nie będzie go stać na mercedesa, czego nie rozumiecie ?
  • Odpowiedz
Najbardziej #!$%@? mnie hasło „moje/nasze pieniądze” haaa tfu, Twoje/Wasze to jest to co narobisz a nie spłuczesz.
  • Odpowiedz
Ten pan chyba nie rozumie, że to wcale nie jest zaglądanie do nieswoich portfeli. Pieniądze idące na Bayer Full i inne gówna podobnych lotów są siłą zabierane z mojego portfela.


@GaiusBaltar: lewak jest za glupi, to przecież państwo daje pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JjAa: Pająk to ma jednak miałki intelekt.

1. przecież te pieniądze są z podatków, a NIE zarobione. do zarobionych nic nie mam - niech sobie zarabiają miliardy nawet.

2. zapomniał Pająk również o tym, że teraz wielu zwykłych ludzi będzie odczuwać w swoich kieszeniach kryzys - pracownicy gastronomii, siłowni i klubow fitness, branży eventowej, pracownicy galerii, a nawet transportu autobusowego, hoteli itp.

jednym słowem - miało być celnie a wyszło głupio
  • Odpowiedz
@AmateurHardcore: o kurka. no to widzę, że jest gorzej nż myślałem. jeszcze na DP od czasu do czasu coś można przeczytać, elektroda - to raczej zbiór ciężki do wyszkiwania. widzę jednak że nie ma nic co ja bym nazwał portalem technologicznym z prawdziwego zdarzenia, ani PurePC, ani ITHardware

Pająka i ich pisaniny nie trawię, bo to poziom właśnie WP i KomputerŚwiata (nie ubliżając - po prostu ja nie tego oczekuję)

załamałeś
  • Odpowiedz
@secret_passenger: @AmateurHardcore:

To jest badanie gemiusa które jest bardzo łatwo manipulowalne i często pokazuje bzdury. Swego czasu wypluwali statystyki że twitter w polsce ma w okolicach 4-5M UU miesięcznie, gdzie realnie jest około 1,5-2M aktywnych kont (TT nie udostępnia statów RU, ale +- można w panelu reklamowym sprawdzić)
  • Odpowiedz