Wpis z mikrobloga

Koronawirusem zaraziło się już oficjalnie 712 972 osób w całej Polsce. A co by było gdyby koronawirus zarażała wszystkich mieszkańców zaczynając od południowo wschodniego krańca Polski? Zająłby mniej więcej tyle ile jest ma mapie

Całe Powiaty: Bieszczadzki, Leski, Sanocki, Przemyski, Krośnieński, Brzozowski, Jasielski oraz miasto na prawach powiatu Krosno, Przemyśl, oraz cały powiat Jarosławski z wyjątkiem samego Jarosławia

W ostatnim tygodniu zaraziło się według oficjalnych statystyk 166 547 ludzi, nowo zajęte gminy są w kolorze bordowym. W poprzednim tygodniu zaraziło się 166 523
Dane o liczebności terenów biorę z Wikipedii.
#koronawirus #mapy #polska
#koronawirusodbieszczad pod tym tagiem będę wrzucał kolejne mapy jak Koronawirus będzie "zajmował" kolejne gminy
Pobierz Cierniostwor - Koronawirusem zaraziło się już oficjalnie 712 972 osób w całej Pols...
źródło: comment_1605433657lQNlXxLV2B2az2oROhphEN.jpg
  • 13
@Cierniostwor: a ja mam inną propozycję. Bo potem dojdziemy kiedyś do Warszawy, która pochłonie aż 2 mln ludzi. A to tylko jedna plamka na mapie. To może niech na przykład na razie miasta wojewódzkie tj. Rzeszów, Warszawa, pozostaną niezamalowane. Taki symbol zdrowych osób w województwie. Co myślicie? Dobry pomysł czy zły?


[]

@gimnazjumqqq: Wydaje mi się że ta Mapa nigdy nie dojdzie do Warszawy czy innych tak dużych miast: łapiemy
Ciekawie by też mapa wyglądała, gdybyś bladym kolorem naniósł jeszcze mniej więcej szacunkowe oceny faktycznego stanu, o ile są takie prowadzone.


@Rancor: Naukowcy UW szacują że zaraża się ok 9 razy więcej niż jest w statystkach, fajny pomysł od następnego tygodnia to wprowadzę, będzie to wyglądało mniej więcej tak:
Pobierz Cierniostwor - > Ciekawie by też mapa wyglądała, gdybyś bladym kolorem naniósł jeszcz...
źródło: comment_1605443122WbpMnW4VSdlZAwkXooCQ8p.jpg