Wpis z mikrobloga

680 978 + 27 = 681 005

Zapomniałem dzisiaj zegarka do mierzenia trasy i korzystałem ze Stravy, która mi ucięła 4km ;/ Zauważyłem też, że zaczęły mnie boleć plecy i kark, więc będę musiał się pobawić w dostosowanie roweru pod siebie. Jakieś sugestie mile widziane!

Total tiles: 74 (+4)
Max cluster: 11 (+7)
Max square: 3x3 (-)

#rower #kwadraty #triban #gravel #wykoptribanclub
#rowerowyrownik
wflu - 680 978 + 27 = 681 005

Zapomniałem dzisiaj zegarka do mierzenia trasy i kor...

źródło: comment_1605370074ae8L0IeHvuBHTIGugpJnzN.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wflu: pierwszy raz widzę dzwonek w gravelu ( ͡º ͜ʖ͡º) mi tego często brakuje a jakoś nie myślałem żeby tam go dać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ino ja mam tam grube pierścienie... Da się tym dzwonić w czasie jazdy bez dziwnego szukania go?
  • Odpowiedz
@uysy: myślę o nim mocno, ale na razie środków brak, może na wiosnę się uda :D Masz do polecenia jakieś miejsce we Wrocławiu gdzie dobrze zrobią bike fiting?
  • Odpowiedz
@WuERA: byłem na granicy dwóch rozmiarów i wziąłem mniejszy, więc to raczej nie to. Wcześniej nic się nie działo przez 230 km, dopiero dzisiaj zacząłem się źle na nim czuć.
  • Odpowiedz
@wflu: Kumplu, patrząc na ustawienie siodła to zakładam, że masz za dużą ramę. Za daleko sięgasz do sterów i za dużo masy opierasz na rękach, za bardzo się pochylasz i żeby patrzeć przed siebie za bardzo odginasz głowę do tylu. Dużo trudniej jest zrobić fitting na za dużym rowerze niż na za małym ale walczyć zawsze warto.
  • Odpowiedz
@wflu: podzielam zdanie kolegi wyżej, masz jeszcze miejsce na prowadnicach siodła możesz dać je na maksa do przodu, zobacz czy to pomoże, możesz też przekręcić kierownicę do góry tak aby góra manetek przesunęła się do góry o 1cm, da Ci to z siodłem ze 2-3cm i powinno już pomóc na plecy.
  • Odpowiedz
@msta: Ja mam i miałem nawet jak mój Triban był o zgrozo! szosą. Tylko mam umieszczony na mostku. Bardzo się przydaje na ścieżkach rowerowych, ale przede wszystkim w Puszczy Dulowskiej, bo januszy przybyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@guru8: no wlasnie na mostku mi sie nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale coś na wiosnę muszę pomysleć bo głosowo to mi same przekleństwa wychodzą (òóˇ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WuERA: @mmichal: będę sprawdzał. Ogólnie jest taka możliwość, że samo siodełko jest za nisko, ale na początku tak ustawiłem i nie przynosiło to negatywnych efektów. Trzeba testować póki nie wybiorę się na fitting
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brick_in_the_wall: w sumie ciekawe jest to, że wydaje mi się, iż mniej się pochylam niż ludzie na filmikach na yt. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że tak mi się wydaje, a znać się na tym to się nie znam :D
  • Odpowiedz