Wpis z mikrobloga

@insystem: Czemu Bialy kolor? Taki się podobał czy najtanszy?


@Mithrindil: Biały to dopłata 500 zł. Kolory inne 2k. Pomarańczowy mi się podobał, ale różowemu średnio. Niebieski dealer nam odradzał i ludzie na forach. Ładny też jest czarny antracyt (czy coś takiego). Jednak nie widziałem go na żywo do dziś (Dealer miał auto testowe w takim kolorze teraz, wcześniej pomarańczowy jak z reklamy), więc pewnie bym ten rozważał.
@insystem To git. Jeżeli ci to wystarcza. Miłej i bezpiecznej jazdy życzę.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Dzięki :) Jestem prostym człowiekiem, bo auto ma mi służyć do jazdy A-B, ma mi się podobać i tyle. O ile doceniam dobre auta (swego czasu poprzedni pracodawca często zmieniał auta, a jako "młody" ogarniałem rejestracje pojazdów i trochę nimi jeździłem) to sa obecnie poza moim zasięgiem finansowym, więc nie widzę sensu przepłacać.
@Prokrastynant Taka Dacia to auto dla takich nudnych tatusiów. Jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma być spoko stosunek ceny do jakości, w miarę wygodnie, części w normalnych cenach. Na codzień jakieś zajebiste wrażenia z jazdy nie są mi potrzebne, chce się w miarę komfortowo przemieścić z punktu a do b i nie wydać na to fortuny. Plus takie auto jest praktyczne, ma sporo miejsca i spory bagażnik.