Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, właśnie wszedłem na tag #antykapitalizm i to jest kurde odbicie lustrzane tagu #konfederacja. U Korwinowców wszystkiemu złu na świecie winne są wysokie podatki i nieroby a u antykapitalistów wszystkiemu złu winne za niskie podatki i kapitaliści.

W zależności od dnia można toczyć bekę z jednych lub drugich. Dostarczają świetnej rozrywki.

#takaprawda #neuropa #4konserwy #ekonomia #kapitalizm
Syn_Tracza - O #!$%@?, właśnie wszedłem na tag #antykapitalizm i to jest kurde odbici...

źródło: comment_1605188122h2FmC7DzBk1cXDQHkAiDY4.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Gaku745: Lewaku pls. Przecież jedno mówicie, a robicie dokładnie to co faszole. Tylko poczujecie się mocni i już czerwień przechodzi w brunatność xD
Po drugo wy naziolami nazywacie każdego. kto ma inne od was poglądy, więc nie wyskakuj mi tu z dobrymi antifiarzami, bo co potraficie pokazaliście w USA gdzie wasze szeregi zasila patologia z gett i mniejszości rasowe.
Idź pobij kogoś, bo stoi z plakatem z odmiennym poglądem, albo
  • Odpowiedz
@4d70c20916ae4e859918711a35165f21: Tzn? Jeżeli piszecie, że kapitalista jedyne co robi to nic nie robi to po co w ogóle pracować dla niego skoro nie ma z tego żadnych korzyści dla pracownika ? Na ten argument otrzymałem odpowiedź " i tak wygląda dyskusja z wami". I masz czelnośc mówić o dyskusji xDDD
  • Odpowiedz
@Blaskun: Czemu się tak obruszyłeś? Mocno tobą wzburzyło jak na jeden obrazek wrzucony dla żartu, że poczułeś się zobowiązany do wyimaginowania sobie mojego postępowania, całej mojej przeszłości i tego co robię albo czego nie robię. Skąd taka agresja nagle u ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun: No popatrz, a ja nie biję słabszych i żaden z anarchistów, jakich znam, też nie bije słabszych, staruszek ani gimbusów.

Coś mi się kłóci twoje wyobrażenie z moim doświadczeniem, dziwne.
  • Odpowiedz
@Gaku745: nawet nie chce mi się szukać najlepszych kawałków, ale takie cytaty:

Ciekawostka na dzis: nie istnieje zadne panstwo, ktore staloby sie bogate dzieki wolnemu rynkowi i niskim podatkom.

Podatki i inwestycje państwowe przyspieszają gospodarkę do poziomu, z którym nie mogą się mierzyć firemki wolnorynkowe


Było tego trochę. Ogólnie na tagu #antykapitalizm masz (posortowane zdroworozsądkowo, w
  • Odpowiedz