Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, właśnie wszedłem na tag #antykapitalizm i to jest kurde odbicie lustrzane tagu #konfederacja. U Korwinowców wszystkiemu złu na świecie winne są wysokie podatki i nieroby a u antykapitalistów wszystkiemu złu winne za niskie podatki i kapitaliści.

W zależności od dnia można toczyć bekę z jednych lub drugich. Dostarczają świetnej rozrywki.

#takaprawda #neuropa #4konserwy #ekonomia #kapitalizm
Pobierz Syn_Tracza - O #!$%@?, właśnie wszedłem na tag #antykapitalizm i to jest kurde odbici...
źródło: comment_1605188122h2FmC7DzBk1cXDQHkAiDY4.jpg
  • 60
@Gaku745: Lewaku pls. Przecież jedno mówicie, a robicie dokładnie to co faszole. Tylko poczujecie się mocni i już czerwień przechodzi w brunatność xD
Po drugo wy naziolami nazywacie każdego. kto ma inne od was poglądy, więc nie wyskakuj mi tu z dobrymi antifiarzami, bo co potraficie pokazaliście w USA gdzie wasze szeregi zasila patologia z gett i mniejszości rasowe.
Idź pobij kogoś, bo stoi z plakatem z odmiennym poglądem, albo staruszkę,
@Gaku745: nawet nie chce mi się szukać najlepszych kawałków, ale takie cytaty:

Ciekawostka na dzis: nie istnieje zadne panstwo, ktore staloby sie bogate dzieki wolnemu rynkowi i niskim podatkom.

Podatki i inwestycje państwowe przyspieszają gospodarkę do poziomu, z którym nie mogą się mierzyć firemki wolnorynkowe


Było tego trochę. Ogólnie na tagu #antykapitalizm masz (posortowane zdroworozsądkowo, w porządku malejącym):
a) ludzi, którzy piszą o problemach kapitalizmu
b) wyznawców "na pewno nie komunistycznej"
a) ludzi, którzy piszą o problemach kapitalizmu


@angor86: O to ja (czasami)

b) wyznawców "na pewno nie komunistycznej" Partii Razem i jej podobnych


@angor86: O to nie znam na naszym tagu żadnego "wyznacy" Partii Razem... no, może czasami @BojWhucie (tak mi się wydaje).

c) wyznawców komunizmu, którzy twierdzą, że ZSRR było bardzo dobrym krajem do życia w przeciwieństwie do USA gdzie ludzie umierali z głodu na ulicach


Czyli jeden @
@Gaku745:

O to nie znam na naszym tagu żadnego "wyznacy" Partii Razem...


Było ich trochę, nie zapisuję nicków. Ba, są nawet wyznawcy PiSu.

Czyli jeden


Było ich więcej niż dwóch, to gwarantuję.

większość tutaj to tak naprawdę śmieszkowanie i triggerowanie libów, jeśli mam być szczery.


Może i tak, może nie. Ale teksty w stylu "podatkami sprawimy, że wszyscy będą bogaci" - nawet jeśli ktoś je pisze żeby kogoś wkurzać - to