Wpis z mikrobloga

Nieważne jak brzydka, jest kobieta.

W erze mediów społecznościowych i aplikacji randkowych, KAŻDA dostaje atencję, nie musząc robić aktywnie NIC, żeby mieć seks, czy związek. Nawet podludzka kobieta 4/10 może założyć #tinder i zostać zasypana komplementami jaka jest "ładna". Kiedy ostatnio Ty dostałeś jakikolwiek komplement od kobiety nie z rodziny?
Jak się czujecie z tym, że nie będąc chadem musicie tryhardować i zabiegać o uwagę, żeby łaskawie podstarzała kobieta z nadwagą dała Wam szansę?
Rozumiecie to? Dała szansę Wam! Nie Ty jej. Ona Tobie! Sam fakt, że musiałbym się starać napawa mnie odrazą i zniechęca do robienia czegokolwiek w celu poznania kobiety.
Według mnie to powinno po prostu wyjść samo z siebie. 2 osoby się sobie podobają i razem o siebie dbają i starają. A kobiety mogą się starać o faceta. Jeśli stanowisz odpowiednio wysoką wartość (jesteś chadem) to same Cię podrywają. Wielokrotnie widziałem na własne oczy przebywając w towarzystwie chadów. Ale PUA-si będą Ci wmawiać, że to Ty musisz zagadywać i prosić o szansę. Jeżeli kobieta nie stara się o Ciebie to znaczy, że jesteś nieatrakcyjny i najwyżej zostaniuesz kukiem beciakiem.
#przegryw #blackpill #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #incel ##!$%@? #rozowepaski #p0lka #hipergamia
Pobierz B.....W - Nieważne jak brzydka, jest kobieta. 

W erze mediów społecznościowych i a...
źródło: comment_16051777613c0qfRyjKQFln4zyjOSMYB.jpg
  • 203
@Blackpill_RAW: Ja też potwierdzam,że jak laska do kogoś zarywa to wtedy związek jest najbardziej udany.Kiedyś jedna dziewczyna,której nie lubiłem i mi się nie podobała,mimo że była nawet ładna,tak gdzieś 6-6,5/10 zarywała do mnie przez 3-4 miesiące,a nie dałem jej przez ten czas żadnego sygnału.To oznacza,że jak podobasz się kobiecie/dziewczynie to możesz mieć ją w dupie,a ona i tak zrobi wszystko żeby zdobyć Twoją atencję.
PUA to gówno,bo robi ludzi w konia,najlepiej
@TestoDepot: Koleś był przystojny, i miał bardzo ładne byle dziewczyny/dziewczyny, z którymi flirtował.
Próbował w tym we mnie wzbudzić zazdrość, np. jak mu mówiłam, że nic z tego nie będzie, i że koniec naszej znajomości, to wysyłał mi wiadomości typu "hehe, i tak umawiam się już z inną". Ja na to odpowiadałam"ok, życzę szczęścia", i nie okazywalam najmniejszej zazdrości, bo serio miałam to gdzieś. I wtedy coś się u niego odpalalo-
@Blackpill_RAW: Ja nie mówię, że psycholog pomoże z fizyczna brzydotą, ale może pomóc z psychicznymi problemami, i byciem takim upierdliwym ciężarem (chodzi o zachowania, które opisałam wyżej).
Z maxilla za to może pomoc ortodonta:)
@Krynicka: ty ale ja nie mówie o nice guyach tylko o ogóle chłopców. Chociaż to twoje to swoją drogą - chociaz ja ich nie rozumiem i nie jestem w stanie tak sie wczuc,bo ja nigdy nie byłem nice guyem, a wrecz przeciwnie - kobiety nazywały mnie burakiem, chamem, zimnym i w ogóle bez uczuć. W kazdym razie może się wyleczyc z tego udawania milego zeby zabunkrowac swoje kompleksy, ale nic to
@Blackpill_RAW: Nie twierdzę, że to co mówisz nie jest prawdą, bo my faceci na pewno pod wieloma względami mamy gorzej niż kobiety w świecie związków.

Ale zastanawiam się czy część rzeczy o których piszesz typu: kobiety zawsze mają atencje to nie jest lekka projekcja ze względu na wiek. Piszesz, że kobiety nie poświęcają uwagi mężczyzną gorszym niż 5/10... ale czy bierzesz pod uwagę kobiety 40+?

Generalnie chyba nikt sie nie dziwi,
@xr38: podlizywanie się nie ma nic wspólnego z byciem miłym...
Podlizywanie się to bycie dodatkowo miłym celem osiągnięcia jakichś korzyści. Np. podlizywanie się szefowi, albo ładnej dziewczynie. Gdzie tak naprawdę wobec innych można być chamem.
Bycie milym to bycie miłym dla wszystkich, zarówno dla dziewczyny, jak i dla bezdomnego żula, bo taka jest szczera i prostolinijna natura prawdziwe miłego człowieka.
Nie myl bycia miłym z byciem lizodupem, i interesownym wazeliniarzem
@OddajButa123: Były też oczywiście sytuacje, gdy byłem młody i głupi i #!$%@?łem szajs pua. Powodzenie miałem takie samo jak przedtem ( a nawet trochę gorsze, bo kilka relacji przez to ścierwo #!$%@?łem) czyli jak się podobałem dziewczynie to samo to wychodziło, a jak się nie podobałem to choćby skały srały nic nie mogłem zrobić żeby taką zdobyć.

Mam kolegów chadów i chadlitów, którzy nie słyszeli o żadnym pua i redpilu, a
@TestoDepot: Już wytłumaczyłam, co sprawiło, że miałam go gdzieś. Przeczytaj jego bycie niemiłym w stosunku do innych osób... wyczułam, że naprawdę nie jest takim miłym gościem, na jakiego się kreował przede mną. Robił to, bo zależało mu na mnie, ale naprawdę był niemiły dla innych.
Plus zazdrosny.
Próbował wywoływać że mnie zazdrosc-wiec zalosny. Atencyjny. Próbował wywoływać we mnie wyrzuty sumienia. Więc manipulacyjny.. czy opis wszystkich zachowań powyżej nie wystarczył? Już samo
Ty też jesteś mega niemiły, np. sformułowanie"podludzka kobieta", co to ma w ogóle być.


@Krynicka: No generalnie to w życiu codziennym jestem raczej niemiły i nie lubię ludzi. Chyba najlepiej mój charakter oddaje ten film "Dzień Świra", jego też wnerwiają wszyscy ludzie wokół.
A sformułowanie "podludzka/i" to część naszej blackpillowej gwary, więc nie należy brać tego tak do siebie ( ͟ʖ)
@Blackpill_RAW: Ale ja nie biorę tego do siebie, bo nie uważam się za "podludzka kobietę", tylko uważam, że to niemiłe.
No i spoko, przynajmniej nie udajesz, że jesteś mily.
Chciałam jedynie zaznaczyć, że faceci, którzy uważają się za miłych, a nie mają powodzenia u kobiet, powinni się zastanowić nad sobą, czy rzeczywiście są tacy Mili, jak im się wydaje, czy są może r/niceguys.
Bo z tego co czytam komentarze na wykopie,