Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/5792399/szarpanki-z-zyciem-z-tymczasowym-banem-na-youtubie/
niesamowite jak jeden randomowy w gruncie rzeczy gównokanał na tubie może generowac bul dup xD
Serio jestem pod wrażeniem. Legiony zakopujących, ktoś robi materiały filmowe z poważnymi analizami na temat szarpanek, masowe zgłaszanie, doprowadzanie do banowania kanałów, pod znaleziskami gównoburze, julki płaczące 'nie muw do mnie julka'... A to wszystko dlatego, że losowy typ chciał se pogadać do kamery i pocisnąć bekę xDD
I jak tu się nie śmiać z loch i nie nazywać ich meme gender? Jak tu nie mieć beki z kukolstwa? Jakikolwiek ruch wykonają sami się kompromitują xDDD
A ja tymczasem ide kanapke zrobić i będę ogrywał dlc do batmana arkham knajta. 3majcie się na tym wycopie
#przegryw #szarpankizzyciem
  • 8
@Smiecharz: najlepsze jest to, że szarpanki jest w sumie niszowy, bo co to jest 20-30k wyświetleń filmu. A te cucki przeżywają jego słowa jak #!$%@?.

Rozwala mnie też to analizowanie "fejk newsów", które niby są na jego kanale, czy ostracyzm za rzucenie przez niego jakichś luźnych (czasem zwyczajnie żartobliwych) tekstów, jak z tymi spodniami, które niby mieli na sobie antifowcy xd. Gość sobie gada swoje spojrzenie na świat i nie udaje,