Wpis z mikrobloga

@semperfidelis: potwierdzam. Okolo 100 przesylek w tym wiekszosc zagranicznych i tylko raz paczka nie dotarla(argentyna). Wrocila do mnie po pòl roku bo przebywala tam na skladzie celnym i komus sie chyba #!$%@?.
  • Odpowiedz
@semperfidelis: mam Ci wrzucić jedną z odpowiedzi z PP (jedną z, bo mam ich już kilka), jak mimo rejestrowanej paczki po prostu ZNIKNELA :D nie było awizo, chociaż listonosz uważa, że doniósł dwa razy, nie było podjęcia przesyłki więc zwrócili (niby do nadawcy, ale nadawca nie otrzymał) i w uzasadnieniu piszą, że no nie mają możliwości sprawdzenia czy awizo rzeczywiście było zostawione, ale listonosz uważa, że było więc dziękujemy i
  • Odpowiedz
@KubsOne: mi właśnie zgubili paczkę :) od 05.11 status "odebrane od nadawcy", dzwonili do babki czy już odebrała paczkę, bo coś im system nie działa. nie?? a to będą musieli poszukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Te ginące paczki na Poczcie to taki sam mit, jak to, że Wykop to portal dla elity internetu.


@semperfidelis: No to proszę pana. Paczka z PP do mnie wg trackingu w urzędzie od wczoraj. Idę na pocztę - wydana listonoszowi, wg. listonosza - nie otrzymał. Po tygodniu znaleźli.
  • Odpowiedz
@KubsOne: Poczta Polska, gdzie musisz dodatkowo dopłacić, żeby ci paczka nie zginęła, bo jak wyślesz bez zarejestrowania to na 99% nie dotrze. Ha tfu na nich. A jak już nie dotrze to się bujaj po pocztach i kłóć z Halinkami z podejściem "nie mam pana paczki i co mi pan zrobisz". RAZ miałam problem z Inpostem, to zadzwoniłam na infolinię i za 20 minut sprawa rozwiązana, tutaj nie ma co
  • Odpowiedz
@semperfidelis: Mi nigdy nic nie zaginęło Pocztą ale za to mało co dostaje w terminie. Średni czas oczekiwania na Pocztex48 to tydzień, ostatnio jak musiałem z ich usług skorzystać, to bite 2 tygodnie czekałem z czego moja przesyłka 2 razy była już na WER Warszawa po czym znowu pojechała w świat.
Na temat zwykłej poczty mam tyle do powiedzenia, że jak kiedyś byłem w oddziale od zaplecza (bo współpracowałem z
  • Odpowiedz
@Chehu: > mam Ci wrzucić jedną z odpowiedzi z PP

to chociaż mają kilka szablonów na reklamację, lub o zgrozo ktoś odpisał Ci ręcznie, bo w inpoście szablon jest jeden

  • Odpowiedz