Wpis z mikrobloga

Mirki nigdy nie zapomnę tego co dzisiaj dla mnie zrobiliście. Szczerze nie liczyłem na aż taką pomoc, ale pokazaliście mi że macie ogromną moc. Dziękuję bardzo. Jako że zebrało się aż tyle to postanowiłem że część przekażę dalej. Jakoś w grudniu kupię karmę, kocyki czy cokolwiek sobie zażyczą w schronisku w Gdyni. Macie moje słowo, nagram nawet filmik i w ten sposób sami zobaczycie jak pomagacie. Dziękuję wszystkim.
<3
Minieri
#dobranoc
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4kroki: tak, to jest praca i nie to nie jest kradzież. Jak widać, można za to otrzymać wynagrodzenie. Bo jedyna prawdziwa praca to fizyczna, nie Sebek?
No to róbcie tak przez parę lat, systematycznie a za parę lat będziecie mogli tak samo poprosić o kasę ¯_(ツ)_/¯


@Farezowsky: co to za debilna argumentacja? Jak będę kradł parę lat to będę mógł prosić o kasę? Co wy macie w tych pustych łbach XDD
Sorry ale uważam, ze dopóki ktoś ma dwie sprawne ręce to może iść po prostu pracować i układać sobie życie.


@nosze_ortalion: Podstawowe pytanie co to jest praca i jaką formę powinna mieć wypłata.
Czy naprawdę trzeba #!$%@?ć rowy i dostawać co miesiąc kasę od Janusza aby być dumnym zarabiającym człowiekiem? Czy robienie czegoś co wykracza poza takie podejście jest dla ciebie dopuszczalne?

W życiu nie liczy się to ile #!$%@? tylko
co to za debilna argumentacja? Jak będę kradł parę lat to będę mógł prosić o kasę? Co wy macie w tych pustych łbach XDD


@4kroki: A co on kradł? xD Gość za frytki od kilku lat wrzuca wszystkie bramki z poważnych rozgrywek .