Wpis z mikrobloga

Mirki nigdy nie zapomnę tego co dzisiaj dla mnie zrobiliście. Szczerze nie liczyłem na aż taką pomoc, ale pokazaliście mi że macie ogromną moc. Dziękuję bardzo. Jako że zebrało się aż tyle to postanowiłem że część przekażę dalej. Jakoś w grudniu kupię karmę, kocyki czy cokolwiek sobie zażyczą w schronisku w Gdyni. Macie moje słowo, nagram nawet filmik i w ten sposób sami zobaczycie jak pomagacie. Dziękuję wszystkim.
<3
Minieri
#dobranoc
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ipkis123: O k---a jaki fikołek XD przecież nigdzie nie napisałem ze uważam to co ty napisałeś XD
Próbujesz mnie teraz przekonać, ze bordo na wykopie to jest główne źródło utrzymania czy jak?
To wasz hajs i róbcie sobie z nim co chcecie.
Bawi mnie tylko ta cała sytuacja i tyle
  • Odpowiedz
@gitasek: Wolę jednak Ciapkowo w Gdyni, bo tam obok jest las i weźmiemy psy na spacerek skoro już tam będziemy. Już do nich dzwoniłem, wiem czego potrzebują i jakoś za kilka dni, ewentualnie na mikołajki będzie filmik z potwierdzeniem że pomogłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: daj se spokój z tym schroniskiem, nikt normalny nie potrzebuje takiej szopki, a ci którzy o to na głośniej krzyczeli, będą cię j---c jak już to zrobisz i wrzucisz filmik, nie ma sensu totalnie, a już na pewno nie ma sensu upublicznianie tutaj tego. To twój hajs.
  • Odpowiedz