Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mam pytanie nigdy nie miałem dziewczyny ale od wczoraj mam szanse podrywać dziewczynę która studiuje a ja jestem po szkole zawodowej/branżowej i chodzę zaocznie do liceum. I czy taki związek się może udać czy raczej dziewczyny nie patrzą na wykształcenie? Trochę się wstydzę swojego wykształcenie i przez tą zakończyłem jedną znajomość z dziewczyną która prawdopodobnie mnie podrywała. Teraz mam siłę aby wychodzić do ludzi i czy powinienem się tym tak przejmować czy raczej po prostu próbować podrywać i co będzie to będzie?

#podrywajzwykopem #podryw #przegryw #niesmialosc #tinder #badoo #facebook
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MasterVegito: ale po liceum może też iść do szkoły policealnej i mieć większe uprawnienia zawodowe albo zdobyć drugi zawód, może zdać maturę i wybrać się na studia. A może po prostu czuje potrzebę dokształcenia się? Rozwój zawsze na plus.
@krave: Nauka o łodygach, bo to też będzie miał w liceum, to głównie strata czasu. Lepiej jakby sobie na jakieś kursy poszedł. Pzoatym policealna to nieco więcej niż matura. Dalej to niewiele zmieni w jego życiu.
@krave: Ale że teraz jest pandemia i ciężej o znalezienie pracy jeśli masz mniej niż 2 lata doświadczenia i mieszkasz w innym mieście niż Warszawa lub Kraków to ty wiedz.Nie skreślałbym w obecnych czasach kogoś kto nie ma pracy. No, ale ja jestem facetem a kobieta zawsze znajdzie powód żeby kogoś odrzucić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MasterBlack34: ja szukałam wszędzie. No i powiedz znajomym i rodzinie że szukasz, może ktoś zobaczy ogłoszenie, usłyszy, że ktoś szuka pracownika.
@master4342: ale on nawet nie zaczął szukać - jasno to wynika z postu.

No, ale ja jestem facetem a kobieta zawsze znajdzie powód żeby kogoś odrzucić.

A co jest złego w szukaniu rownorzednego partnera zamiast leniwego utrzymanka? Co innego osobą która aktywnie szuka pracy a co innego koleś który