Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za 10 tygodni wspólnego oglądania #masterchef Dziękuję za wszystkie oddane głosy na mnie w głosowaniu online, za całą akcję z nocnym głosowaniem. Mam nadzieję, że was nie zawiodłem i te głosy nie poszły na marne oraz że dostarczyłem wam tego co ma dostarczać telewizja czyli emocji, rozrywki, łez i śmiechu (ʘʘ) W programie starałem się wypaść jak najbardziej naturalnie, nie udawać kogo kimś nie jestem, nie grać, mówić wszystko uczciwie i tak jak naprawdę uważam. Niestety wszystkie pozdrowienia dla wykopu zniknęły w montażu ale wierzcie, że jak Pani Magda zapytała jak zdobyłem głosy i opowiedziałem historię z wykopem to rzuciła dobrym tekstem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety wiele nie mogę zdradzać bo trzyma mnie dość obszerna umowa. Nie mniej jednak czuję się mega spełniony tym jak spędziłem wakacje w tym roku i to głównie dzięki wam. Nie odpuszczajcie oglądania programu, czekają tam nadal niesamowite osoby. A jeśli macie jakieś swoje marzenia, pasje, zainteresowania - po prostu to róbcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie będzie to #gotowanie
grabaz - Drogi Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za 10 tygodni wspólnego oglądania #master...

źródło: comment_1604871859TK3XfhURS2Ii0v8HpE1dAh.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grabaz: Byłeś naszym faworytem... teraz kibicujemy Rafałowi. Masz skila i przypuszczałem, że Ty wygrasz program. Masz niesamowitą osobowość i dawałeś mi i mojej różowej dużo radości, jak Cie chwalili i jak wygrywałeś konkurencje. Co prawda nie mogę zrozumieć dlaczego w cukiernictwie poszłeś bez przepisu... tak wymyśliłeś no trudno :) Czekamy może kiedyś otworzysz jakiś lokal i będziemy mogli skosztować jak gotujesz. Pozdrawimy!!

PS: Wyśle, że w finale będzie Rafał i
  • Odpowiedz
@Farysiak: generalnie się zgadzam, ale biorę też poprawkę na "magię telewizji", sprawny montaż i inne takie. Na ekranie nie wyglądało to dobrze, ale jednak po przemyśleniu uznałem, że nie wiem co się działo poza ekranem ani też jakie były relacje między uczestnikami więc chociaż swoje zdanie mam to stwierdziłem, że jednak wygaszę swoją krytykę. Nie będę kolegi @grabaz krytykował, ale też nie będę go bronił - uznaję, że to
  • Odpowiedz
@grabaz: kurde nie wiedziałem, że jesteś wykopkiem :D
Możesz opisać coś więcej jak to wyglada od kuchni? Program jest nagrywany codziennie, czy z przerwami? Czy lojalka nie pozwala Ci za dużo mówić? Domniemam, że wiesz kto wygrał? :)
  • Odpowiedz
@eRTeJot: mnie więcej tak jak opisałeś
@Marlo_Stanfield: ciężko stwierdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@joolekk: zaskoczyło mnie to że wszystko mega długo trwa a w telewizji tak króciutko
@TeYot: umowa głównie chroni znak masterchefa, mówi o wyłączności na wizerunek itp.
@Arctic_Slav: tak zawsze jesteśmy mega zaskoczeni i najgorsze są spekulacje, już dzień wcześniej wszyscy się zastanawiają co może być i zakuwają przepisy na np. ciasta :D a potem się okazuje, że jeb coś innego. nawet ludzie z obsługi nam mówili abyśmy nie kombinowali bo i tak nie trafimy i praktycznie zawsze tak było. Ja starałem się rozglądać po scenerii i kombinować co mniej więcej może być, jak była konkurencja dogrywkowa z Kasią w 2 odcinku to wiedziałem że będą makarony bo w spiżarni w studiu stało pełno kartonów barilli.
@kondziow: jak ktoś odpada to jest w hotelu
  • Odpowiedz
@grabaz Powiedz mi, jeżeli jeszcze czytasz komentarze. Jak to jest z tymi daniami. Konczycie gotować, potem sa sprzatane blaty (co trwa chwile), potem wszyscy czekaja z daniem na blacie. Przecież to co podajecie jest zimne prawda? Czy jest trzymane w piekarniku, jakoś podgrzewane przed podaniem? Niektóre dania soro moga stracić.
  • Odpowiedz
@grabaz: Ogladalam wczorajszy odcinek i pomyslalam, ze szkoda, ze akurat ten uczestnik odpadl. A tu sie okazuje, zes ty wykopek, podwojnie szkoda. Gratuluje udzialu i zycze ci dalszego spelniania marzen. :)
  • Odpowiedz
@grabaz: czułeś, że nie byłeś zbyt lubiany lub traktowany z dystansem przez innych uczestników czy to było fałszywe wrażenie a to, że na Wawelu zostałeś na lodzie to był przypadek nie wynikający z powyższego raczej?
  • Odpowiedz
@m-theofilopouloss: to co podajemy jest zimne, ale wcześniej na stanowisku zostawiamy sample wszystkich składników dania do oceny zaraz po gotowaniu
@Klara_Polzl: różnie, zależy od odcinka, zazwyczaj wyjazd do studia między 7 a 10, a powrót między 19 - 2 inaczej jak jest długi odcinek inaczej jak plener itp. no i każdy odcinek jest nagrywany dwa dni
@Bruce_Robertson: nie odniosłem wrażenia aby ktoś mnie nie lubiał, nikt
  • Odpowiedz
@Klara_Polzl: no najgorzej jak są nagrania do późnych godzin nocnych i jest np. północ albo 1 w nocy i trzeba dalej gotować, uśmiechać się i ładnie wypowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@grabaz jak to wyglądało poza nagrywkami? Czy mieliście jakiś wypad integracyjny, możliwość bliższego poznania z uczestnikami? Czy masz z kimś już po programie kontakt?
  • Odpowiedz