Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za 10 tygodni wspólnego oglądania #masterchef Dziękuję za wszystkie oddane głosy na mnie w głosowaniu online, za całą akcję z nocnym głosowaniem. Mam nadzieję, że was nie zawiodłem i te głosy nie poszły na marne oraz że dostarczyłem wam tego co ma dostarczać telewizja czyli emocji, rozrywki, łez i śmiechu (ʘʘ) W programie starałem się wypaść jak najbardziej naturalnie, nie udawać kogo kimś nie jestem, nie grać, mówić wszystko uczciwie i tak jak naprawdę uważam. Niestety wszystkie pozdrowienia dla wykopu zniknęły w montażu ale wierzcie, że jak Pani Magda zapytała jak zdobyłem głosy i opowiedziałem historię z wykopem to rzuciła dobrym tekstem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety wiele nie mogę zdradzać bo trzyma mnie dość obszerna umowa. Nie mniej jednak czuję się mega spełniony tym jak spędziłem wakacje w tym roku i to głównie dzięki wam. Nie odpuszczajcie oglądania programu, czekają tam nadal niesamowite osoby. A jeśli macie jakieś swoje marzenia, pasje, zainteresowania - po prostu to róbcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie będzie to #gotowanie
Pobierz grabaz - Drogi Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za 10 tygodni wspólnego oglądania #master...
źródło: comment_1604871859TK3XfhURS2Ii0v8HpE1dAh.jpg
  • 134
Bez obrazy chłopie, ja wiem, że wyście tam są amatorzy ale IMO to osoba po takim programie wychodzi z niego jedynie minimalnie mądrzejsza i ot, bogatsza jeśli wygra.


@wojtek_bez_portek: właśnie odkryłeś jak działa telewizja ;)
1. Weź gromadkę ogarniętych ludzi (jak się trafi ktoś nieogarnięty, ale charakterystyczny, ciekawy lub kontrowersyjny to też się nada)
2. Postaw przed zawodnikami dziwaczne zadania (jak np. zbieranie produktów po ciemku)
3. Dla podkręcenia emocji daj
@uczeniemaszyn ale ja dobrze to wiem i może dlatego masterszef to dla mnie kiepska produkcja nastawiona na proste emocje i bazująca na niczym.
Dlatego porównałem ja do konkurencyjnej produkcji, która od uczestników wymagała czegoś więcej i pokazywała też coś więcej. Może dlatego właśnie upadła i już jej nie ma ( )
@grabaz: szkoda ze naturalni odpadają, a lizodupy przechodzą dalej i maja się świetnie.

MasterChef w aktualnej formie to cyrk, absurd ze odpadłeś w odcinku w którym ktoś kto odpadł wrócił XD

Tak samo jak konkurencja odwróconej eliminacji, gdzie ktoś kto przegrał za pierwszym razem mogl przegrać trzy razy z rzędu, a osoba z ostatniej pary gdy przegrała to odpadała od razu xD do tego jakieś pajacerki z wybieraniem jedzenia po ciemku
@grabaz cholera, nawet nie wiedzialem, że oglądałem wykopka przez tyle czasu xD. Mimo to kibicowałem mocno bo wydajesz się sympatycznym gosciem z pasją z którym można iść na browar ( ͡º ͜ʖ͡º). Btw ta Pani w tatuażach poza kamerami też taka irytująca czy tylko w programie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Farysiak: spoko - doczytałem jednak w innym komentarzu, że kolega @grabaz też nie został całkiem ładnie potraktowany (od razu konkurencja eliminacyjna bez szansy na nagrodę konkurencji na wawelu i pozbawienie możliwości wyboru przeciwnika jako pierwszy w pojedynku) i stwierdziłem, że jednak nie mam mandatu do oceny zachowania kolegi. Każdy medal ma jednak dwie strony :)
@uczeniemaszyn: To prawda, jednak wydaje mi się, że Sylwia nie zasłużyła (przynajmniej na ekranie) na takie potraktowanie - szczególnie, że nie miała wpływu na to, jak potraktowano go w poprzedniej konkurencji :>