Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za 10 tygodni wspólnego oglądania #masterchef Dziękuję za wszystkie oddane głosy na mnie w głosowaniu online, za całą akcję z nocnym głosowaniem. Mam nadzieję, że was nie zawiodłem i te głosy nie poszły na marne oraz że dostarczyłem wam tego co ma dostarczać telewizja czyli emocji, rozrywki, łez i śmiechu (ʘʘ) W programie starałem się wypaść jak najbardziej naturalnie, nie udawać kogo kimś nie jestem, nie grać, mówić wszystko uczciwie i tak jak naprawdę uważam. Niestety wszystkie pozdrowienia dla wykopu zniknęły w montażu ale wierzcie, że jak Pani Magda zapytała jak zdobyłem głosy i opowiedziałem historię z wykopem to rzuciła dobrym tekstem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety wiele nie mogę zdradzać bo trzyma mnie dość obszerna umowa. Nie mniej jednak czuję się mega spełniony tym jak spędziłem wakacje w tym roku i to głównie dzięki wam. Nie odpuszczajcie oglądania programu, czekają tam nadal niesamowite osoby. A jeśli macie jakieś swoje marzenia, pasje, zainteresowania - po prostu to róbcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie będzie to #gotowanie
Pobierz grabaz - Drogi Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za 10 tygodni wspólnego oglądania #master...
źródło: comment_1604871859TK3XfhURS2Ii0v8HpE1dAh.jpg
  • 134
@grabaz: +100 do szacunku za taki pogląd - wbrew presji ze strony "znawców" takich, jak @lubie-sernik. Zachęcam do obserwowania #bandarodzynkarzy i liczę na jakiś filmik jutubowy z serniczkiem z rodzynkami (lub przynajmniej z samymi rodzynkami), jeśli podejmiesz się kariery jutubera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ech, muszę jednak przyznać, że nie oglądam Masterchefa... bo nawet nie wiedziałem, że startuje wykopek, a nawet rodzynkarz!

@kupczyk: Dzięki za
@Ishino: hmm szczerze mówiąc to dobrze mi się pracuje w korpo ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak z doświadczenia odkąd zamieniłem swoje hobby którym jest elektronika na pracę w pełnym etacie to już po pracy mnie tak nie cieszy grzebanie w kabelkach. Za to ugotować coś po pracy dla siebie czy w weekend dla przyjaciół, to daje mi ogromną frajdę. Nie chcę zamieniać gotowania na źródło utrzymania.