Wpis z mikrobloga

@Trybun_Plebejski: Kilka razy jadąc autem już dałem się nabrać. Świetne to jest, z daleka widać motocyklistę.

Sam w ostatnich dwóch sezonach zakładam pomarańczowy oczojebny bezrękawnik-kurtkę jak jadę na moto. Wyglądam pewnie śmiesznie, ale cóż... Jeżeli o tym pisze, znaczy, że działa.
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: ale co was #!$%@? w kamizelkach z napisem polska? xD policjanci na moto są zupełnie inaczej ubrani. To jest bardzo dobry sposób na poprawę widoczności motocyklisty na drodze i zawsze takie coś chwalę. Jeździłem moto i bez odlblasków ilośc wymuszeń i zajechań była masakryczna - a uważałem i jeździłem spokojnie - świeciący się chromowany chopper. Od czasu jak miałem pas odblaskowy(wygląda jak policyjny, taka szarfa) ilość wymuszeń przez 5
  • Odpowiedz
Obstawiam, że imitacja policji powoduje, że kierujący samochodami są ostrożniejsi -> zmniejsza to ryzyko wypadku, które dużo częściej w przypadku jednośladów są śmiertelne. #!$%@?, ale zwiększa szanse na przeżycie, tak bym to widział.


@PysznyBurger: Ciekawe czy w dzień też imitują mundur, żeby było bezpieczniej.
  • Odpowiedz
@melatonin2803: Obstawiam, że imitacja policji powoduje, że kierujący samochodami są ostrożniejsi -> zmniejsza to ryzyko wypadku, które dużo częściej w przypadku jednośladów są śmiertelne. #!$%@?, ale zwiększa szanse na przeżycie, tak bym to widział.


@PysznyBurger: Problem jest w naszym kraju taki, ze jak widzisz policje, to sie momentalnie spinasz czy sie o cos nie przyjebia. Nawet jak jestes niewinny. Wiec niby poprawa bezpieczenstwa, bo zwolnisz, ale tetno podskoczy
  • Odpowiedz