Wpis z mikrobloga

  • 53
@NiebieskiWStringach Na siłę można to lekko podpiąć pod podszywanie się pod policję, podczas jazdy samochodem nie ma się tyle czasu i możliwości żeby dokładnie przyglądać się takim kamizelkom i stwierdzić, że tam jest napisane Polska, a nie policja.
  • Odpowiedz
A jest tu jakis fan motocykli ktory powie mi po co jego koledzy ubieraja sie w taki stroj ? Pomijajac kwestie odblaskow,ktore rozumiem mozna posiadac w nie imitujacej policji odziezy
  • Odpowiedz
... ciekawe jaki to masz wzrok... i co ty masz w głowie żeby nie wiedzieć po co coś takiego ubierają... i nie potrafić odróżnić motocyklisty od policjanta...
  • Odpowiedz
  • 16
@Faynem Nie mówię, że to jest najgorsza rzecz świata, i że trzeba tego natychmiast zakazać ale mnie trochę #!$%@? i dezorientuje na drodze, jak taka kamizelka ci wyskakuje przed maską to podświadomie myślisz, że masz zaraz zjechać na bok albo, że coś się dzieje.
  • Odpowiedz
@melatonin2803: Obstawiam, że imitacja policji powoduje, że kierujący samochodami są ostrożniejsi -> zmniejsza to ryzyko wypadku, które dużo częściej w przypadku jednośladów są śmiertelne. #!$%@?, ale zwiększa szanse na przeżycie, tak bym to widział.
  • Odpowiedz
  • 11
@pan-violaceus No ja nie mam, jestem ostrożnym kierowcą, dlaczego z góry założenie, że policja na drodze wprowadza dyskomfort jedynie wśród kierowców łamiących przepisy? Jak taka kamizelka wyjeżdża ci nagle przed maskę to jak najbardziej podświadomie nagle myślisz sobie, że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@NiebieskiWStringach Na siłę można to lekko podpiąć pod podszywanie się pod policję, podczas jazdy samochodem nie ma się tyle czasu i możliwości żeby dokładnie przyglądać się takim kamizelkom i stwierdzić, że tam jest napisane Polska, a nie policja.

@Trybun_Plebejski: nie można. Przede wszystkim policja nawet nie nosi podobnych kamizelek, to tak jak byś miał zwykłą bluzę dresową z napisem policja. Napis zaczynający się od "pol" to jeszcze nie podszywanie się, do
  • Odpowiedz