Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Trybun_Plebejski:
Z codziennych obserwacji wywnioskowałem już dawno że:
1. Najbardziej wkurzeni taka odzieżą są kierowcy, którzy musieli zdjąć nogę z gazu, albo co gorsza zwolnić do przepisowej prędkości.
2. Najbardziej wywalone mają, ale czasem też pochwalają taką odzież kierowcy, którzy jeżdżą przepisowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trybun_Plebejski: po pierwsze to nawet nie przypomina policyjnego stroju na motocykl. To kierowcy tak myślą, a jak tam myślą to są super ostrożni i to działa.
Ja też się wkurzałem póki nie nauczyłem jak wygląda policjant na motorze. A teraz widzę kamizelkę i wiem Pan motocyklista
  • Odpowiedz
No proste. Kiedyś motocyklista mógł sobie jeździć bez odblasków i lansować. Ale jakiś samochodziarz wpadł na pomysł by uregulować to i kazał wszystkim nosić odblaski. Motocykliści burzyli się, ale prawo to prawi no i w końcu nie mieli wyjścia ale żeby #!$%@?ć samochodziarzy to wymyślili takie fajne odblaski które są legalne, a samochodziarze obstani xD
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski ojciec znajomego jeździ z taką. Dodatkowo ma BMW jak polska policja ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Sam się go zapytałem, czy to dlatego, żeby inni byli ostrożniejsi, to powiedział, że sporo jeździ po Europie (różne tripy, Czechy, Węgry, Chorwacja, w planach wszystkie zachodnie państwa) i kilka razy dorwał go ktoś po trasie na integracje, bo zobaczył, że też jest z Polski. Mówi, że się nie spodziewał, ale
  • Odpowiedz
Dzisiaj pierwszy raz na sekundę dałem się na to złapać


@Trybun_Plebejski: No ale co, boisz się policji? Zrobiłeś wykroczenie i przestraszyłeś się że cię złapie? Właśnie o to chodzi w tych szelkach. Sporo kierowców ma #!$%@? na przepisy i czasami takie coś trochę tłumi ich zapędy. To tak samo jak z progami zwalniającymi - wszyscy na nie klną i przeszkadzają one też rowerzystom (nawet bardziej, jak jest beznadziejny) ale one
  • Odpowiedz
Z jednej strony #!$%@? ale z drugiej od razuwracasz na typa uwagę, a co jak co on nie jest zabudowany blachą z każdej strony
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski:
Czynników jest kilka:

1. Ludzie w tym jeżdżą, bo - niezależnie od napisu - to są całkiem porządne, wygodne i niedrogie kamizelki odblaskowe. A na napis mają #!$%@?.

2. Jest pewna grupa ludzi, którzy jeżdżą po świecie, i uznają za stosowne obwieszczać wszem i wobec swoje pochodzenie - obwieszają siebie i motocykl chorągiewkami, proporczykami, napisami, szalikami, barwami narodowymi. Takie umiarkowanie mądre, ale przy tym nieszkodliwe dziwactwo. I dla nich taka kamizelka z napisem "Polska" jest
  • Odpowiedz
@PysznyBurger:

Obstawiam, że imitacja policji powoduje, że kierujący samochodami są ostrożniejsi -> zmniejsza to ryzyko wypadku, które dużo częściej w przypadku jednośladów są śmiertelne. #!$%@?, ale zwiększa szanse na przeżycie, tak bym to widział.

Ja bym jeszcze dodał, że póki co, lubują sobie jeździć z taką kamizelką kierowcy, który nie są z gatunku "lubię #!$%@?ć", więc zakładam, że oni liczą na to, że w razie czego nie dojdzie do sytuacji,
  • Odpowiedz
Ja jebe, co człowiek musi mieć w głowie żeby coś takiego nosić na motorze xD To jest w ogóle legalne?


@Trybun_Plebejski: LOL, a czemu miałoby być nielegalne? Przecież to jest do #!$%@? niepodobne. Widziałeś kiedyś jak wygląda policjant? xD
  • Odpowiedz
Obstawiam, że imitacja policji powoduje, że kierujący samochodami są ostrożniejsi -> zmniejsza to ryzyko wypadku, które dużo częściej w przypadku jednośladów są śmiertelne. #!$%@?, ale zwiększa szanse na przeżycie, tak bym to widział.


@PysznyBurger: dzięki temu można #!$%@?ć bez ograniczeń i wyprzedzać wszystkich z lewej i z prawej strony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybun_Plebejski: Ja popieram, chociaz #!$%@?, sam nie jezdze moto ale: Odblask zawsze na propsie. A co do napisu: Ja tam jak widze moto to staram sie uwazac na nie. Puszczac, trzymac dystans itd. Ale sa tacy co maja #!$%@? w bezpieczenstwo innych. Wrecz czasem jakby zlosliwie blokowali bo moze ich #!$%@? ze oni stoja a moto jedzie. Na autostradzie z kolei potrafia #!$%@? ludzie takie rzeczy powyzej 150 km/h ze
  • Odpowiedz