Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Buckshot_00: Jedyne co mnie dziwi to, ze udało Ci się skontaktować z sanepidem.
Ja jestem od środy przez pomyłkę na kwarantannie, o której dowiedziałem się od pana bagiety. We wtorek lekarka przez pomyłkę wkleiła moje dane zamiast inne osoby i wysłała mnie na test. jak się połapała to anulowała, ale wpadłem już w sidła systemu i trafiłem na kwarantannę. Próbowaliśmy bezskutecznie dobić się do sanepidu i to odkręcić, ale ponoć i
@DrQuinn: @dondon: @Shv666: no właśnie komunikat odsłuchałem taki, że tylko ja jestem na kwarantannie. Domownicy nie. Też miałem zdziwko, że w nfz i sanepidzie w niedziele odbierają telefony. Teraz po dodatkowych ustaleniach (znajoma znajome zna kogoś w sanepidzie) mam informację, że obecnie takich błędów jest masa. Błedy ludzkie + przeciążony system
@Buckshot_00 Ogólnie to sprawność systemu wygląda tak, że jak zrobiłem test to teoretycznie byłem na kwarantannie to nikt nie dawał #!$%@?. Jak mi wyszedł negatywny to nagle zaczęło dzwonić i musiałem z 3 dni walczyć żeby to odkręcić. Teraz jestem na 20 dniówek bo domownik z covidem ale w sumie to nikt o tym nie wie chyba i tak czysto teoretycznie to bym mógł spacerować po mieście. Co więcej, gdybyśmy się nie
Tam już nikt nie dzwoni bo niczego to nie wnosi. Tak samo jak ten nocny telefon do pomocy gdzie niczego nowego się nie dowiesz. Dlatego teraz jest szansa się tam dodzwonić. Za parę tygodni połowę oddziału przerzucą na sprzedaż garnków bo nie będą mieli co robić. Leady już mają. Grupa ryzyka to grupa docelowa na nowe garnki więc za 2 miesiące będzie z tego kolejne 2mld dla TVP. Wspomnicie moje słowa.
Mi kobieta na infolinii krajowej w niedzielę powiedziała że wpisuje moje zgłoszenie do systemu i oddzwonią do mnie w przyszłym tygodniu bo sanepid w weekend nie pracuje. Po czym oddzwonił do mnie sanepid tydzień później (dzisiaj) w niedzielę. Chyba coś się ruszyło.