Wpis z mikrobloga

Kojarzy ktoś może postać Krzych666 z sfd? Czytam sobie właśnie jego blog na sfd "Road to 60 w łapie :)" i jego plan treningowy wydaje sie nico szalony :



Gość ma 50 lat i twierdzi że od 15 trenuje na sucho. Podejrzewam że gdyby opisał swój plan na mirko pewnie zostałby zjedzony bo wychodzi ze na jedna partię robi przykładowo 28 serii AMRAP (sic!), te plany wyglądają jakby potrzebowały ze 3 - 4 godzin na wykonanie i potem odpoczywa 10 dni do następnego treningu. Ciężko odnieść sie jakoś do jego siły bo na uginanie bicepsów robi 6 powtórzeń x 80 kg, a wyciskania na ławce poziomej 137 kg, co przy wadze 120 kg nie robi wrażenia, ale 55 cm w łapie mówi samo za siebie (teoretycznie naturalnie).

Macie jakieś przemyślenia?
#silownia #mikrokoksy
Pobierz RamzesXIII - Kojarzy ktoś może postać Krzych666 z sfd? Czytam sobie właśnie jego blog...
źródło: comment_1604835853FNEpsXOhOK1q3v9765ncC5.jpg
  • 8
@RamzesXIII: to nie ma totalnie zadnego znaczenia. co z tej lapy jak brzuch z koszulki sie wylewa i w talii 110cm? po co wnikac w plan kogos kto cwiczy 15 lat i jest na kompletnie innym etapie i pewnie ma inne cele niz ty? plany sa dobre dla poczatkujacych, pozniej wyrabiasz sobie czucie wlasnego ciala, np ja jak nie skatuje konkretnie bicepsa to nie czuje go jesli robie ilosci ktore przyjelo
Jeśli kogoś interesuje mój trening lub moja osoba, to chyba lepiej i prościej będzie porozmawiać ze mną - link na SFD już masz, zamiast wypytywać w Internecie - ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał.

Po pierwsze - nie wiem, jaki sens ma ocenianie mojej siły w wyciskaniu na ławce poziomej, skoro blog jest wyłącznie o budowaniu łapy, ale skoro budzi to aż tyle kontrowersji, to wyjaśnię, że w wyciskaniu uczę się techniki "od nowa"