Wpis z mikrobloga

@2booty: Jasne, dzięki! :)
OTOZ Animals Lubliniec
35 8457 0008 2006 0081 7813 0001
W tytule wpisz proszę „Mała Tosia” ()
Tosia przebywa w hoteliku dla zwierząt, my jako OTOZ nie mamy swojej siedziby i wszystkie pieski z interwencji trzymamy właśnie w hotelikach, za które płacimy, wiec wszystkie datki idą na opłaty związane z pobytem psiaków w hotelikach :)
Dlatego tez przy okazji zaznaczam
@agdybytak: Pieska zawsze możesz wziąć ze sobą :P Super sprawa te psiaki, tutaj Winter, taki przutulas ze nie da się go odciągnąć. Niestety ma problemy zdrowotne, niedawno przeszedł operacje wycięcia części szczęki i z tym również wiążą się problemy typu ślinienie i tak dalej. Ale jest mega słodki, grzeczny i kochany.
Pobierz cytmirka - @agdybytak: Pieska zawsze możesz wziąć ze sobą :P Super sprawa te psiaki, ...
źródło: comment_1604701436exmOgqgnE12bXh7ZSTBqdH.jpg
@pasztet_w_lasce: No właśnie chyba nie ma takiego tagu, przynajmniej nic mi nie wpadło w oko. A warto żeby taki założyć bo w sumie widząc odzew w sprawie Tosi będę próbować tez z innymi pieskami ʕʔ
@cytmirka: każdy kij ma dwa końce, chciałam adoptować psa, ale te wszystkie ankiety przedadopcyjne, gdzie wypytują o każdy aspekt życia i wizyty w domu mnie zniechęciły. Do tego najlepiej mieć dom z ogrodem i warunki lepsze niż do adopcji dziecka, bo mieszkanie w bloku jest be dla małego psa ¯\_(ツ)_/¯