Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: 5 lat byłem wolontariuszem w schronisku i dalej bym był gdyby nie spina z kierowniczką, więc z tym wytykaniem niewiedzy to się nie zapędzaj. Mam tego świadomość, a Ty od razu wyjeżdżasz z atakiem "że nic nie wiem".
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Nie każdy pies ze schroniska jest po przejściach. Oczywiście jest róznie, ale wolontariusze i opiekunowie mają tego świadomość i uczestniczą w procesie adopcji między innymi robiąc wywiady z potencjalnymi chętnymi i informując o stanie psychiki oraz zdrowia psa.
  • Odpowiedz
@cytmirka: #!$%@? mać, a ludzie kupują upośledzone mopsy za parę tysięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@franaa mops z legalnej hodowli fci nie jest upośledzony i normalnie sobie żyje, po prostu mopsy/buldożki spotkał ten sam los co inne popularne rasy, które hodowano na fali popularności w celu łatwego zarobku ¯_(ツ)_/¯

I nie, nie mam mopsa
  • Odpowiedz
@cytmirka: Dobra dobra, chciałem kota wziąć ze schroniska to ilość papierologii i obostrzeń (siatki w KAŻDYM oknie chociażby) mnie skutecznie odstraszyła. Finalnie mam dwa kitku od osób, które się po prostu ogłosiły na FB i je wziąłem bez problemu. A teraz sobie żyją, wydaje mi się, że im dobrze i mają dom !
  • Odpowiedz