Wpis z mikrobloga

Potrzebuję zakupić trochę sprzętu AGD i byłbym wdzięczny za jakieś doradzenie konkretnych urządzeń w tym temacie:

1) Lodówka - side by side, kostkarka, pod zabudowę / wolnostojąca. Tak do 4000 zł max (a jak będzie do 3000 zł to już w ogóle zajebiście)
2) Piekarnik - pod zabudowę, chyba chciałbym aby miał pyrolizę, bo to ponoć spoko opcja jeżeli chodzi o utrzymanie go w czystości. Cena tak do 2000 zł
3) Płyta indukcyjna - cena tak do 2000 zł
4) Pralka - może być bez opcji sukszarki. Cena do 2000 zł
5) Okap - tutaj jeszcze się zastanawiam i nie wiem jaki lepiej wybrać. Taki podszafkowy z filtrem węglowym, czy taki standarowy z odprowadzoną rurą. Cena do 1000 zł
6) Zmywarka - oczywiście pod zabudowę. Cena do 1500 zł

Zależy mi na bezawaryjności, ale wiadomo jak to jest, zawsze coś się może #!$%@?ć, nawet po krótkim czasie...
Jeżeli chodzi o lodówkę to podobaja mi się te Samsunga, a co do reszty to kompletnie mam nic upatrzonego.

#remontujzwykopem #agd #m4 #pytanie #pytaniedoeksperta #zakupy
  • 15
  • Odpowiedz
@dawid110d: Jeśli o płytę indukcyjną chodzi to polecam Bosh. Na moim Electroluxie mam problem bo nie widzi wielu garnków. Poczytałem fora i wszyscy mówią, że żeby tego uniknąć, trzeba nabyć Bosha :)
  • Odpowiedz
4) Pralka - może być bez opcji sukszarki. Cena do 2000 zł


@dawid110d: Jeśli tylko masz miejsce to kup taką, żebyś mógł na pralkę postawić szuszarkę w słupku.
Pralkosuszarka w jednym to niezły kompromis, ale wciąż kompromis. I wcale nie jakoś tańszy od zestawu.
  • Odpowiedz
Ja właśnie przechodzę przez ten temat. Chciałem najpierw patriotycznie poleciec wszystko z Amica bo maja ładne, nowoczesne sprzęty, ale doradca mnie uświadomił trochę. Lodówki są bardzo spoko bo maja lata doświadczenia w tym temacie. Piekarniki , płyty i okapy tez Ok. Reszta sprzętów to już trzeba brać inne firmy. Ja właśnie wziąłem fajna lodówkę Amica side by side: Amica FY418.4DFCX. Na ceneo trafisz za 3600zl.
  • Odpowiedz
@Zordon_: Dzięki, w takim wypadku ukierunkuję się bardziej w stronę Boscha :) Jeszcze też patrzyłem Samsunga, ale one jakieś drogie i nie wiem czy to warte swojej ceny.
@Felonious_Gru: Jeżeli chodzi o suszarkę do ubrań to akurat nie chcemy jej w ogóle. Ja się na tym nie znam, ale tutaj różowa coś mówi, że ubrania się niszczą i że i tak nie będzie z niej korzystała. No a mi, że
  • Odpowiedz
@dawid110d: po roku używania suszarki od Boscha załatwiłem tylko jedna mała poduszkę. Z Poliestrowymi rzeczami średnio się lubi, ale do reszty rzeczy jest zajebista. Szczególnie widać to po ręcznikach. Po wyjęciu są jak nowe i nieźle jest wtedy zapchany filtr na kłaczki.
  • Odpowiedz
  • 0
@dawid110d i powiem Ci że kostkarka latem bomba. Ogólnie jak kupiłem to przestałem pić butelkowana wodę zupełnie.
No i miejsca dużo ale z własnego doświadczenia Ci powiem, nie próbuj wnosić samemu :D
  • Odpowiedz