Wpis z mikrobloga

@afc85: nie podobają sie Tobie rzady człowieka ktory chce mocnego kraju? Wolisz ataki na zwyklych ludzi, ich sklepy i domy przez bandy lewicowych bojówek lub dzikich murzynow. Którzy nie szanuja nawet życia innych czarnych? Co sie stało? Zycie Ci nie wyszło? Wielu nie nie wyszlo zycie, kazdy niesie jakis krzyz, nawet jak ma w dupie Boga. No chyba, ze wyszlo, to podziekuj sobie i rodzinie i pomóż tym którym jest zle
@Draszko:
i tu mamy pierwszy przykład oderwanego od rozumu i rzeczywistości sekciarza

jakbyś nie zauważył, to twój pomarańczowy kaligula właśnie próbuje rozkręcić zamieszki za pomocą kłamstw i oszczerstw, reszty tego bełkotu nawet nie chce mi się komentować, ale przynajmniej posłużysz za przykład co z resztek mózgu może z robić głupim ludziom chamska, nachalna propaganda
@afc85: rozumiem, ze te protesty ktore popierasz sa dobre i maja racje bytu, a te drugie sa dla Ciebie zle? Cos mi sie wydaje, ze dzielnie kroczysz z blyskawicami ale tutaj to juz by nie e?

W ogole mi nie ochodzi o wybory ale jestem pewny w 100% ze jestes hipokryta.
@afc85: jeszcze nic nie wiemy, nie madz pewnosci kak jest w sprawie manipulacji czy sa czy nie. Ja nie mowie ze sa lub nie ma, trzeba zaczekac. A reszty nie mozesz skomentowac, to zrozymiale, bo ambicji ci brak. Jestes zapewne czlowiekiem ktory ma w dupie rodzine i bezpieczny kraj. To nie propaganda, to marzenie normalnych ludzi ktorzy maja ambicje.
@Draszko: A u nas tego nie ma? Tyle że przy udziale tych tzw prawicowych kibiców? Polecam poczytać relacje z ich wyjazdów i zobaczysz jak chwalą się okradaniem sklepów czyli tzw promocją. Czy te ich marsze na stadiony podobne akcje i to także powód do dumy.
@deziom
@afc85

O ile uważam, że są #!$%@? z tymi strajkami, to wy moje misie kolorowe nie bądźcie tacy wybiórczy, bo echo skowytu demokratów po ostatnich wyborach to słychać do dziś, a i przypominam, że ich strajki gdy Hilary przegrała trwały tygodniami. No to się prawaki od lewaków nauczyły, że tak można :)