Wpis z mikrobloga

spodziewałem się dzikiego kwiku, ale to co się dzieje przerasta moje wyobrażenia


@afc85: xD co sie dzieje, nic sie nie dzieje. To nawet nie ma startu do kwiku jaki byl po wygranej Trumpa przeciez.
@afc85: no tak, byle na bombelki dały... Aleście żałośni. Rozumiem, że Nord Stream Wam nie przeszkadza a czarni w USA są uciśnieni i trzeba ich całować po butach? Wierzycie również w white privlige, i ucisk kobiet..?

Nie jestem w stanie zrozumieć lewactwa. Napędzają Was proste emocje zamiast myślenia.
@afc85: chcę tylko zwrócić uwagę, że za Trumpem są głównie PiSowcy, nacjole i kuce, czyli fundamentaliści religijni, tradycjonaliści i dogmatycy. To skrajna prawica, czyli część zdecydowanie podatna na propagandę i manipulację. Niby dalej prawica, no ale taka niepełna.
niedobrze mi się robi jak na to patrzę

i niech ktoś powie że prawactwo to nie jest chora sekta z wypalonymi propagandą mózgami


@afc85: zapomniało się już co było w 2016, nie? :D spiseq, putin, tajne algorytmy, fałszerstwo, rosja!
jedna i druga strona takie same #!$%@?
@afc85: nie wiem czemu cię to dziwi, przecież tak samo jest po obu stronach (lewactwo ma nawet bardziej wypalone mózgi moim zdaniem - kwestia większego przyzwolenia społecznego). Chyba każdy normalny człowiek wie, że fanatyzm polityczny jest wrogiem rozumu.
Poza tym jeżeli jest ci niedobrze patrząc na to, to zwyczajnie przestań patrzeć i zajmij się czymś co ma jakieś znaczenie
( ͡° ͜ʖ ͡°)