Wpis z mikrobloga

Siema z racji że od 6 lat nie licząc rodziców jestem samotny i już trochę to mnie irytuje. Czytałem na forach o osobach o podobnych problemach i z tego co piszą to najlepiej poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach,uczestniczenie w kółkach zainteresowań itp. Ale wiadomo że przez COVID-19 jest to aktualnie nie możliwe. Z racji że od dzieciństwa pasjonuje się grami,lubię grzebać w komputerze aby mieć jak najwięcej FPS,czytam artykuły o grach i o wszystkim co związane jest z grami. To chciałbym się zapytać czy istnieje jakiś portal dla graczy coś w rodzaju FB gdzie można się umawiać na grę z mojej okolicy? Z tego co słyszałem to istnieje coś takiego w zagranicy ale nie pamiętam jak to się nazywa. Jeśli nie istnieje tego typu portal w Polsce to jak mogę poznawać ludzi którzy też kochają gry tak samo jak ja?

#przegryw #gry #milosc #przyjazn #pasja #samotnosc #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MasterBlack34
Pytania
1. Lubię wydaje się spoko
2. Nie grałem w Gothica ale mam zamiar, chciałem kupić resztami PSC ale zabrakło mi 0.1 dolara xd
3. To zależy jaką xd
4. Nie grałem w Call od daty oprócz Warzone i Mobile i na razie nie zamierzam.
5. Lubię steam xd
  • Odpowiedz
@MasterBlack34: to idź na wykop p--o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszyscy grają w gry, to nie jest jakieś niszowe hobby, żeby łączyło ludzi, nawet nie się nie łudź, że w ten sposób znajdziesz przyjaciół irl.
  • Odpowiedz
Nie zgodzę się. Są ludzie dla których gaming too coś więcej niż partia w csa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja kocham retro gaming. Mam 17 konsol na chacie. Pasja to pasja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kieres:
  • Odpowiedz