Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, mam dla Was mały konkurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania kosmetyki samochodowe i rowerowe. Używamy ich w naszym zespole, więc mogę osobiście potwierdzić jakość.

Co zrobić aby wygrać? Napisz w komentarzu (lub pokaż, np. na zdjęciu), dlaczego to Twój samochód lub rower potrzebuje tych kosmetyków. Zestaw nagród otrzymują dwie osoby z największą liczbą plusów oraz jedna wybrana przez zespołowe jury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Plusy zbieramy do 6.11.2020, do godziny 21:00.

#rozdajo #konkurs #motoryzacja #rajdy #rajdy24
KajetanKajetanowicz - Mirabelki i Mirki, mam dla Was mały konkurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wyg...

źródło: comment_1604509403P7nVg6HlLqZpUrfYEFg3Or.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz:

Przydałaby mi się jakaś pianka do wnętrza, bo raz jadłem w samochodzie podczas jazdy i nie zauważyłem, że mi frytka spadła pod tyłek. I tak ją wcierałem 400km swoimi pośladkami, że została jasna plama. Dodatkowo urodził mi się syn, więc spodziewam się niebawem mlecznych rzygów na tapicerce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KajetanKajetanowicz: Prawo jazdy zrobiłam w tamtym roku w 15 dni. Po prostu poczułam, że muszę jeździć, że brakuje mi tego do szczęścia w życiu. Najchętniej nie wysiadała bym z samochodu. Obalam mit "baby za kierownicą". Kocham swoje pierwsze auto, chociaż raz mnie zdradziło i to jeszcze na ziemi niemieckiej, na stacji paliw, nie chciało odpalić. Pchałam auto na parking, no obciach na miarę europejską, ale wybaczyłam. W końcu jest tylko 3
BlackPinguin - @KajetanKajetanowicz: Prawo jazdy zrobiłam w tamtym roku w 15 dni. Po ...

źródło: comment_1604531527kkCWA0Yn4VdJoaqg5ndiAY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz