Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, mam dla Was mały konkurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania kosmetyki samochodowe i rowerowe. Używamy ich w naszym zespole, więc mogę osobiście potwierdzić jakość.

Co zrobić aby wygrać? Napisz w komentarzu (lub pokaż, np. na zdjęciu), dlaczego to Twój samochód lub rower potrzebuje tych kosmetyków. Zestaw nagród otrzymują dwie osoby z największą liczbą plusów oraz jedna wybrana przez zespołowe jury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Plusy zbieramy do 6.11.2020, do godziny 21:00.

#rozdajo #konkurs #motoryzacja #rajdy #rajdy24
KajetanKajetanowicz - Mirabelki i Mirki, mam dla Was mały konkurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wyg...

źródło: comment_1604509403P7nVg6HlLqZpUrfYEFg3Or.jpg

Pobierz
  • 114
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KajetanKajetanowicz: Kajto, mam dwa psy. Ostatnio jak odkurzalem, zdemontowalem kanapę i tam też było futro... Do tego parking pod firmą narzeczonej jest obsadzony topolami i chyba rośnie na ptasiej autostradzie. To tylko opel a znęcają się nad nim bardziej niż Ty nad swoim R5 na szutrze :(
@KajetanKajetanowicz: To moje pierwsze autko. Pół roku poświęciłem na poszukiwania i decyzję. Każdy kilometr to dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja. Odwiedziliśmy już kilka miejsc. (foto z zapory w Pilchowicach) Staram się dbać, żeby Bravo dzielnie służyło i cieszyło oko. Jest jeszcze dużo zrobienia, dlatego taki zestaw bardzo by się przydał ( ͡º ͜ʖ͡º)
wiewior368 - @KajetanKajetanowicz: To moje pierwsze autko. Pół roku poświęciłem na po...

źródło: comment_1604523241ci0Ui89HtDIx6UEXRczMIa.jpg

Pobierz