Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki, mam dla Was mały konkurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania kosmetyki samochodowe i rowerowe. Używamy ich w naszym zespole, więc mogę osobiście potwierdzić jakość.

Co zrobić aby wygrać? Napisz w komentarzu (lub pokaż, np. na zdjęciu), dlaczego to Twój samochód lub rower potrzebuje tych kosmetyków. Zestaw nagród otrzymują dwie osoby z największą liczbą plusów oraz jedna wybrana przez zespołowe jury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Plusy zbieramy do 6.11.2020, do godziny 21:00.

#rozdajo #konkurs #motoryzacja #rajdy #rajdy24
KajetanKajetanowicz - Mirabelki i Mirki, mam dla Was mały konkurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wyg...

źródło: comment_1604509403P7nVg6HlLqZpUrfYEFg3Or.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: mój potrzebuje, ale bez sensu żebym wygrał, bo mam ok 500m gruntowej drogi dojazdowej, więc jakbym chciał trzymać auto w miarę czyste, to musiałbym myć za każdym razem jak dojeżdżam pod dom i jak dojeżdżam spod domu do asfaltu... ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Moje AUDI jak dotąd za makijażem nie przepadało.
Gdy chciałem je nieco upiększyć, wciąż się wyrywało.
Zaś teraz w trakcie plandemii wpadło na myśli tok,
Że będzie błyszczeć jak nigdy dotąd.
Nie ukrywam rozpierającej mnie ekscytacji.
Lecz skąd wezmę te wszystkie środki czyszczące,
Skoro niebawem będzie wszystko zamknięte.
Stąd też trafiła się okazja niezwykła,
@KajetanKajetanowicz: rozdaje kosmetyki do fury,
A ja robię oczy jak kot ze Shreka na szanowne jury. (
  • Odpowiedz
@KajetanKajetanowicz: Dlaczego moj samochód do pracy potrzebuje kosmetyków? Bo jest taki syf że aż wstyd wsiadać. Chcialbym z czystym sumieniem napisać, że to przez słabej jakości środki konkurencji - ale to tylko moje lenistwo. Ale podskórnie czuję, zwyciestwo w tym #rozdajo by mi dało mega kopa do motywacji ;) pozdrawiam
  • Odpowiedz