Wpis z mikrobloga

@decek88 tak było przy pierwszym lockdownie. Gdzie znalazłeś informacje, że teraz też tak będzie? Generalnie ten dodatek to gówno, żona go miała to wypłacili go po kilku miesiącach. My mielismy za co przeżyć, ale ciekaw jestem jak sobie reszta radziła.
@Prokrastynant: Stary ci goście nadają na 3 gęstości, oni nie wychodzą z domu, żyją w internecie na wykopie i #!$%@? farmazony.. Jakbyś w normalnym życiu powiedział komuś co tu się dzieje to by nie uwierzył.. Zaraz wyskoczy typ i Ci napisze ze go stary nauczył pływać jak miał 3 lata, wywiozl go na środek morza wrzucił go do wody i jak przeżyję to bea z niego ludzie, a jak nie to
Zaraz wyskoczy typ i Ci napisze ze go stary nauczył pływać jak miał 3 lata, wywiozl go na środek morza wrzucił go do wody i jak przeżyję to bea z niego ludzie, a jak nie to #!$%@? z nim xD


@szyryfyry1: #!$%@? jakbym słyszał swojego starego XDDD
@ali-agca: Ja jak miałem 7 lat zostawałem sam z 12 latenim bratem i raz jak zrobił miotacz ognia to prawie dom spaliliśmy także wiesz xD

Przy czym to raczej ja powinienem być tym od spalania, bo brat to był w zasadzie wcielenie spokoju.

Zależy od dziecka ale całkowicie rozumiem ludzi którzy nie chcą małych ancymonów samych zostawiać.