Wpis z mikrobloga

@Prokrastynant: ale mnie to #!$%@? xD

Wychowałem się na wsi, w wieku 7/8 lat jeździłem rowerem samemu do szkoły(2km, a jak nie jezdzilem rowerem to #!$%@? na piechote xD), a ty potrzebujesz nianki?

i mam 22 lata, a nie 40 i to nie dzialo sie w prlu
@NewBlueSky jeżdżę często pomiędzy miastami wojewódzkimi droga przez wioski na których nie ma chodnika, tylko szerokie pobocze. Nie raz widzę że idzie taki maluch i sobie skacze, albo bawią się na tym poboczu z kolegami, ganiaja się, machają workami na buty. I to wszystko się udaje, do pewnego czasu. Tobie się udało, ale napewno gdzieś ktoś w tym samym czasie miał mniej szczęścia. Ja wolę zabiegać niż później żałować ze coś się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prokrastynant: nauczyciel dostanie jednorazowe dofinansowanie do sprzętu 500zl. To ja mogę powiedzieć, że uczniowie dostali laptopy... Robic robotę nauczyciela czyli zajmować się Twoim dzieckiem gdy jest w domu? Jest pandemia, wyjątkowa sytuacja to nie szczuj na innych jak PiS tylko szukaj winnych w tych którzy to ustalali.
@Prokrastynant Skontaktuj się w pierwszej kolejności ze szkołą i dowiedz się czy nie organizują przypadkiem zajęć dla dzieci, których rodzice pracują. Niektóre szkoły zapewniają taką możliwość. Inną opcją są rodzice uczniów ze szkoły syna - skontaktuj się z nimi i dowiedz się jak rozwiązali ten problem, może coś podpowiedzą. Opiekunkę/opiekuna raczej znajdziesz bez problemu, wielu studentów przez restrykcje straciło pracę, wiele osób poszukuje teraz jakiejkolwiek pracy. I nie panikuj ;-)
@Prokrastynant nie wiem co teraz jest z tymi dziećmi ale ja miałem 5 lat i zostawałem sam z siostrą 2 letnia w domu
Potem jak poszedłem do szkoły czyli zerówka to gdy były ferie sam siedziałem w domu tylko pamiętam że rodzice nas do tego przyzwyczaili
Mama wychodziła na krótkie zakupy itd a my sami na chacie
I zawsze mieliśmy narobione kanapek w lodówce, herbatę w termosie i czasami jajek nagotowanych xd
@kopek: Mnie to starzy zostawiali samego od razu po urodzeniu, lekko nie było ale dałem radę. Zahartowalem się tym na całe życie. Ptaki mi przynosiły dzdzownice i zrobiły mi gniazdko, w późniejszym wieku spotkałem bezdomne psy i nauczyły mnie polować.... Ludzie #!$%@? l was rząd na każdym kroku, a wy jeszcze to prpvujecie tłumaczyć xDD cofsmy się w rozwoju, ale wykopki nie czaja NIC!