Wpis z mikrobloga

@FLAC: A w czym niby był zepsuty? Jakiekolwiek merytoryczne uwagi do Petru? Szefem partii był on gównianym i okropnie łatwo dał się wymanewrować Schetynie i Kaczyńskiemu ale jednocześnie jako poseł był fenomenalny a jego wystąpienia sejmowe były zajebiste. Co do glosowań też się przyczepić nie można. Choćby Nowoczesna jako jedyna głosowała cała przeciwko 500+ i Petru z mównicy sejmowej jako jedyny ostro po nim jechał (nie jak tchórze od Kukiza gdzie
i do tej pory największymi oskarżniami przeciw Petru są jego przejęzyczenia czy wpadki w social media


@Faraluch: ja myślałem, że wycieczka na Maderę z koleżanką z partii, w czasie gdy KOD stał przed sejmem i zawalenie tego kryzysu - Lubnauer kryła go kłamstwami, że to służbowo na chwilę zanim się przyznał przed kamerami, że jednak prywatnie sobie tam poleciał.

p0laczki nie zasługiwały na takiego polityka, dla nich odpowiedni jest tylko prawak
o ile dobrze pamiętam to Ryszard #!$%@?ł frankowiczów w maliny, taki z niego ekonomista wybitny XD


@tepskiteps: Jak to #!$%@?ł? Kazał komuś brać kredyt we frankach? Nie. Zachęcał do brania kredytów? Oczywiście, na tym polegała jego praca jako bankowca. Niemal wszystkie banki na tym zarabiały.

Co ciekawe, KNF w pewnym momencie zachęcał do dywersyfikacji portfela i zachęcał do złotego - tę decyzję skrytykował PiS (w tym Zyta Gilowska: "moim zdaniem obywatele
ło panie, w takim porównaniu to nawet Gierek z całą resztą nie wypada tak źle. Petru może nie był tragiczny ale był zbyt nieudalony jak na jego ÓWECZESNĄ pozycję.


@jos: Po prostu zupłnie nie nadawał się na szefa partii, powinien zając się jedynie ekonomią i niczym więcej.
@ajuto00: a czy ja nie jadę po nich? W tym poście chwalony jest Petru a jest tyle wart co PISowcy, a teraz robicie z niego jakiegoś wizjonera, genialnego stratega i proroka, a tak naprawdę to Petru to drugi Sasin albo Suski i nie róbmy teraz #!$%@? z logiki i nie przypisujmy mu jakiegoś proroctwa i geniuszu.
@Baerok: ten wesoły pan, któregy zadłużył swoją partię na kwotę, której dziś pani przewodnicząca matematyczka nie wie, oraz przewodniczący partii, z której go usunęli i założył jakiś nowy projekt z poparciem równym partii Leszka Bubla xD