Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
Teraz widzę #!$%@? wysrało specjalistów od ratownictwa na Mirko, każdy jeden mądrzejszy od dyspozytora i jeszcze to może ich wina, że jest jak jest.
Taki pro tip. Można się zgłaszać na wolontariuszy do np. DOS czy hospicjów jak już tacy z was fachowcy psia wasza mać. Zróbcie coś, a nie sracie durnymi komentarzami w internecie. Może to niewiele, ale wszędzie brakuje personelu i nikt nie odmawia pomocy. #zello #koronawirus #hospicjum #domopiekispolecznej
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antorus: Ja nikomu kto sensownie zadziałał nie będę umniejszał. Absolutnie. Ale krytykowanie dyspozytorów przez jakiegoś wykopka z piwnicy to mnie osobiście #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xchomikowy: Był wpis, nie ma wpisu. Ale to ten konkretny mnie striggerował. To co napisałem odnosi się też do wszystkich którzy piszą coś w stylu "lol na Banacha jadą xD ciekawe jak tam ich prosektorium" itp. #!$%@? to nie jest nic śmiesznego.
@franaa śledzę tag w miarę na bieżąco i nie widziałem takiego wpisu. Powiedzmy że jeżeli rzeczywiście był no to widocznie ktoś go usunął bo poszedł po rozum do głowy. A co do śmieszkowania to każdego co innego śmieszy i tyle w temacie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xchomikowy: Jak kogoś śmieszy to, że człowiek umiera pod szpitalem z powodu nieudolności rządu, to się chyba powinien zastanowić czy wszystko z nim w porządku. A to nawet nie jest czarny humor, tylko socjopatia.