Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Rafal00027 zakazenie wirusowe jest wskazaniem do podania antybiotyku właśnie z tego względu. Teren plus nie należy do najczystszych, znajdują się tam bakterie oportunistyczne, które czekają na odpowiedni moment. Lekarz ma pełne prawo przepisać ze względu na swoją wiedzę i praktykę, a Twoje pieniactwo jest nie na miejscu
  • Odpowiedz
@Dutch: W Antycovidowcach najgorsze jest nieogarnianie skali i wielkości kraju/świata. Zamykacie świat na swoją wioskę lub blokowisko. To teraz trochę statystyki. DLa każdej grupy dajmy 20 000 ludzi (łącznie 80 000 osób - taka prawie miasto jak Łomża lub dzielnica Grochowa.)

0-19 0.003% = 0.6 osób odejdzie

20-49 0.02% = 4 osoby odejdą

50-69 0.5% = 100 osób odejdzie

70+ 5,4% =1080 osób
megawatt - > @Dutch: W Antycovidowcach najgorsze jest nieogarnianie skali i wielkości...

źródło: comment_1604435376AyW3Maj1bgQMDoBEpvMpAK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@berecik: Trzymaj sie tam, wypoczywaj i sie kuruj. W sumie od poczatku pandemii, jeszcze jak zaczynala wychodzic z Wuhan traktowalem ja bardzo powaznie. Praca z domu, corka nie chodzi do przedszkola, zona na maciezynskim, i w sumie tylko do lidla na zakupy chodze. Wit D 4000jm dziennie, maseczka zawsze zakrywa szczelnie usta i nos, rece dezenfekuje czesto.
I co z tego, jak czlowieka i tak moze trafic. A jestes praktycznie
  • Odpowiedz
@berecik Chyba w sumie od początku pandemii nie przeczytałem tyłu konkretnych informacji na temat zakażenia koronawirusem, co w tym wpisie. Tak mnie zestresowales, że piję Twoje zdrowie herbatka z rumem. Zdrowiej!
  • Odpowiedz