Wpis z mikrobloga

  • 4711
#covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w karetce na przyjęcie do szpitala. 14 dzień infekcji. Zapalenie płuc, skurcze oskrzeli, gorączka od 7 dni, dreszcze, poty kilka razy dziennie takie jak spod prysznica. Antybiotyk nie działa, Deksametazon doraźnie pomaga, ale na chwilę. Poprawy ogólnie brak, objawy się nasilają. Nie wiem jak to będzie, cykam się. Żona i dwie małe córeczki w domu zapłakane zostawiłem i nie wiem czy wrócę. Ogólnie brak chorób współistniejących. Lekkie nadciśnienie, trochę nadwaga. Ps. Przed nami 6 kartek czeka.
berecik - #covid19 #koronawirus #szpital #smutnazaba 34 lvl here. Właśnie czekam w ka...

źródło: comment_1604413714xx1ukFbzk8Ywplp1s8ld4S.jpg

Pobierz
  • 550
  • Odpowiedz
  • 0
@Gargris: Nie fałszywa choroba, tylko fałszywa pandemia, dzbanie. A OP taki umierający, że zdjęcia na wypok wstawia XD To jest poszlaka wskazująca, że covid jest mniej groźny od grypy. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@m0rgi: zamierzam. Tlen i Deksametazon postawił mnie na nogi. Zjadłem benzodiazepiny od rodzinnego na uspokojenie bo pozwolili. Tylko przykro się robi jak wiele osób zarzuca że taki chory a siły pisać mam. Kolejny raz pisze. Ta choroba przebiega w rzutach, sa takie momenty że umierasz, później jest odrobinę lepiej po lekach. Jestem osłabiony, ale próbuje zdać wam jak najlepszą relacje, bo wielu ludzi nie wie jak to jest. Ja się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Vanni: dzbanku... Na oddział zawozili mnie na wózku pod tlenem bo mdlałem, lekarz i pielęgniarki się wystraszyły jak zacząłem sinieć im w oczach. Dopóki miałem siły to odpisywałem. Aktualnie czuję się 90% lepiej bo mam tlen od dwóch godzin, steryd we wkrwi i przeciwlękowe podane. Tutaj ludzie się nie dusza na oddziale, bo wszyscy mają tlenoterapie. Ludzie normalnie się zachowuja, czytają, przeglądają telefony. Tylko nikt nie rozmawia bo ciężko się
  • Odpowiedz
@berecik: przeczytałem wszystkie komentarze wyżej. Spoko ten wykop.

Zdrowia Miras. Skąd miałeś przyrząd do mierzenia saturacji w domu? Kupiłeś przez epidemie czy jak już zachorowałes?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@berecik: Moim zdaniem, trochę przesadzasz z tą swoją paniką. Dużo zależy od nastawienia a ty się sam zamartwiasz i stresujesz.

Branie różnych leków czy dużych dawek witamin na własną rękę na podstawie tego co przeczytałeś w Internecie to też była głupota i oby nikt inny tego nie powtarzał. Nie wiem więc, czemu wymieniasz co bierzesz jak każdy jest inny a powinno się brać to co lekarz zaleci/przepisze.

To że czasem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lubiegrzeski odnośnie tej karetki to załatwiła mi ją moja lekarz rodzinna. Do godziny 18.00 lekarze RODZINNI mogą dzwonić do koordynatora karetek na dany region i jest robiony wypis do szpitala jednoimiennego. Czekałem 3 godziny na karetkę, a wraz ze mną były 2 panie z Poznania które trafiły aż do Rawicza (100km ponad). Nie ma co liczyć dzwoniac na TELEFON alarmowy bo oni chyba nie ogarniaja covidowcow.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berecik: Mirku, olewaj tych cymbałów, znaczna większość to trolle a reszta to foliarze. Z tymi i z tymi nie warto wdawać się w dyskusję. Trzymam kciuki za Ciebie.
  • Odpowiedz
@berecik: przerabiałem to w styczniu po prawie 3 tygodniach i antybiotyku mi przeszlo,na dolegliwości skuteczna jest pyralgina.Grypa też się modyfikuje i ciężko sie jej pozbyć.Zdrówka
  • Odpowiedz
A co jeśli to manipulacja-propaganda big pharmy?

Moze specjalnie znalezli osobe na wykopie z tak duzym stazem zeby wygladalo legitnie, sypneli hajsem i teraz udaje ze niby umiera? Podejrzane to wszystko.

A jesli to wszystko co piszesz @berecik to prawda, to zycze szybkiego powrotu do zdrowia i trzymaj sie miras.
  • Odpowiedz