Wpis z mikrobloga

Wczoraj na profilu fb strajku kobiet pojawił się post, w którym organizatorzy protestu chwalą się utworzeniem rady konsultacyjnej. Poptatrzyłem na skład, poptatrzyłem na postulaty i zrobiłem wielkie xD. Nie omieszkałem skrytykować, że biorą Szumlewicza i proponują zlikwidowanie "śmieciówek", postulat jakby prosto z lewicy. Dzisiaj rano komentarz spadł z rowerka i więcej komentarzy ode mnie już nie przyjmą, zrobiłem jeszcze większe xD

Wiecie dlaczego KOD upadł? Z dzisiejszej perspektywy mieli bardzo istotne zarzuty do PISu, widzimy jak dzięki reformie sądownictwa, zawłaszczeniu prokuratury i zdemolowaniu TK karakan robi co chce i przed nikim nie odpowiada. KOD upadł z dwóch powodów - po pierwsze przylepili się do niego politycy jednej opcji, akurat tej która właśnie utraciła władzę, po drugie z powodu szemranego lidera, który postanowił się wzbogacić na lewych fakturach.

Co widzimy z protestem kobiet? Dokładnie to samo, z tą różnicą, że działania są pod promocję Razemków, czyli planktonu politycznego, który nawet nie jest brany pod uwagę jako koalicjant, a nie największa partia opozycyjna. Liderem jest jeszcze bardziej szemrana persona, która odkupiła od Wrocławia kamienicę za bezcen. Dziwnym przypadkiem, nie tak dawno Strajk Kobiet kazał Hołowni w---------ć - ciekawe dlaczego, może dlatego że na tym całym cyrku jemu urosło poparcie, a Razemkom stoi na 7%?

Gratulacje dla Lewicy za pogrzebanie największego oddolnego ruchu jeszcze zanim jeszcze cokolwiek udało się osiągnąć, tylko po to aby pod płaszczykiem "organizacji non profit" wylansować się politycznie, ale coś nie pykło.

Pomimo bycia liberałem światopoglądowym, który jest za pełną liberalizacją prawa do przerywania ciąży na model zachodni, mam w dupie ten ruch i ten protest, za który trzymałem kciuki. Parafrazując mojego przyjaciela, wolę mięć #pieklokobiet bo zawsze można na skrobankę pojechać na Słowację, ale za to nie mieć złodziei, którzy dojebią 60% dochodowym a zostawią socjal na poziomie Nigeryjskim, no bo co da się utrzymać ze zrabowanej kasy tej wąskiej grupy, która dobrze zarabia?

#strajkkobiet #protest #bekazlewactwa #razem
shiverr - Wczoraj na profilu fb strajku kobiet pojawił się post, w którym organizator...

źródło: comment_1604308908Lmd6IO3zYmLHnhbM4P0l3p.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaunas: to co? chcesz protestować dla samego protestowania? Co pół roku tak będziecie się zbierać? Parę dni z wiarą, że to wreszcie teraz i potem do domu? Trzeba się tej propagandzie jakoś postawić, zmasowaniem bezimiennemu tłumowi to się chyba udawało. Komitet to powtórka z rozgrywki. Przegranej rozgrywki. Nie zapomnij w jakim kraju żyjesz. Większość ludzi jest jednak mniejszymi bądź większymi katolikami. Musisz się z nimi dogadać, musisz ich mieć ze
  • Odpowiedz
Trzeba się tej propagandzie jakoś postawić


@pusiarozpruwacz: Tak też uważam! Mówię przecież, że nie można jej ulegać, tylko trzeba ją zbijać.

Pisowska propaganda i tak znajdzie sobie jakieś paliwo.
  • Odpowiedz
@shiverr KOD był tak wysmiewany bo z słusznego obwiniania pisu w sprawach konstytucyjnych zmienili się w parodie. Nagle na scenie politycy, którzy Polakom zbrzydli + sekciarskie zachowanie emerytów. Nawet jak wypłynęła sprawa alimentów Kijowskiego to się zachowywali tak jak pisowscy emeryci w stosunku do Rydzyka.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Zakładanie koszulek konstytucja itp na pomniki to był ich koniec. Potem z d--y sobie szli i blokowali aleje jerozlimskie + darły jape. Podobnie robi teraz protest kobiet.
  • Odpowiedz
Potwierdzam, dałem komentarz jak zmienili błyskawice na tęczowa że to totalny strzał w stopę, bez wulgaryzmów, miałem ponad ,50 lajków i dyskusje pod postem. Następnego dnia komentarz usunięty a ja do dziś zablokowany na ich profilu. Żenada.
  • Odpowiedz
@shiverr: kolejny błąd, to samo popełnili narodowcy po udanych marszach niepodległości, to to że zakładają że ludzie którzy przychodzą na marsz/protest to będą ich wyborcy, a to jest już niesamowicie trudno osiągnąć.
  • Odpowiedz
pogrzebanie największego oddolnego ruchu jeszcze zanim jeszcze cokolwiek udało się osiągnąć, tylko po to aby pod płaszczykiem "organizacji non profit" wylansować się polityczni


@shiverr: taktykę bezczelnie zgapili od Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shiverr: a post ogólnie śmierdzi jak "kiedyś popierałem/poparłbym protesty ALE"

ja na razie bym powalczył z pisem ogólnie, nawet jeżeli jakaś menda się na tym dorobi (zawsze tak jest i będzie), potem powinno być prościej
  • Odpowiedz
@dzek: wiesz, pojawienie się postulatów, które są zupełnie z d--y biorąc genezę protestów jako ogólny w---w społeczeństwa na PIS, które przegięło pałkę wyrokiem TK sporo zmienia. Byłem zaangażowany w dyskusję, ale jak widzę, że Strajk Kobiet nie ma ochoty na inny punkt widzenia i krytykę, to ciężko nie powiedzieć śmierdzącego "kiedyś popierał ALE".

@PannaYa: nie dlatego, że dołączyła bo zawsze tam była i tolerowałem, że mogę stanąć ramię
  • Odpowiedz
@elo_: kiedyś popierałeś po albo pis wg wykopków, teraz jak nie zgadzasz się w stu procentach z postulatami wyjętymi żywcem z programu partii razem to jesteś pisowskim trollem. Ci sami ludzie śmieją się, że do pisowców nie docierają żadne argumenty, a zachowują się tak samo tylko w drugą stronę. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
, ale w momencie kiedy osoby o odmiennym światopoglądzie zaczynają rościć sobie prawo do decydowania w moim imieniu i wbrew głosowi całkiem sporej grupy ludzi, to


@shiverr: ale w czym oni decydują? Gdzie ci coś odebrali? Bo do tej pory widzę tylko jak PiS rozkręca własne państewko mając w dupie opinię publiczną i mnie to tym bardziej przeraża, że mogą oni bezkarnie robić to do dnia dzisiejszego podczas gdy ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@shiverr: nooo, panie, to można z sensem czytać i się z tym zgadzać. Mimo, że ja sam liberalizacji aborcji, a już w ogóle przerywania na życzenie w życiu nie poprę (taki światopogląd), to co najmniej tak samo niechętny jestem razemowcom i takim pierdołom, co to ciągle narzekają, jak to im źle i jaki to prywaciorz złodziej i menda.
Skrajna lewica płacze, że kapitalizm zły i w ogóle dzieło szatana, ale
  • Odpowiedz