Wpis z mikrobloga

Dzisiaj porozmawiamy o horrorach.

Nie będzie to jednak zwykła lista straszaków na Halloween. Do nowego materiału wybraliśmy takie horrory, które swoim klimatem lub tematem nawiązują do panujących czasów izolacji, odosobnienia i zamknięcia. Znajdziecie w nim klasyki, ale też znacznie nowsze produkcje z fenomenalnym Lighthouse na czele.

Tym razem również zaprosiliśmy na naszą gałąź ekipę z Czwarta Ściana. Wspólnie przygotowaliśmy materiał, dzięki któremu zaliczycie udany nocny maraton. Jesteście gotowi? Popcorn przygotowany? Lampka i kołdra pod ręką? Zapraszamy do słuchania!

#leniwapopkultura #leniwypodcast #horror #film #filmnawieczor #kino #spooktober #halloween
szogu3 - Dzisiaj porozmawiamy o horrorach.

Nie będzie to jednak zwykła lista stras...
  • 8
Jakiś czas temu zbieraliśmy także pytania do halloweenowego Q&A organizowanego przez chłopaków z Czwartej Ściany, w którym zaliczamy gościnny występ. Tak się składa, że materiał udało się nagrać i wyszedł super!

Jeżeli nie wierzycie nam na słowo, to posłuchajcie sami. Zapraszamy!
szogu3 - Jakiś czas temu zbieraliśmy także pytania do halloweenowego Q&A organizowane...
@szogu3 no właśnie polecił mi ten film ktoś z wykopu i teraz żałuję. Nie każdemu może się podobać ale ja w tym filmie nie znalazłem nic dla siebie.
@klinQQ: Zobacz Piknik pod wiszącą skałą. Genialny film, miałem nadzieje, że Lighthouse będzie jego godnym następcą, ale się zawiodłem. Lighthouse jest dla mnie klasycznym przypadkiem tego jak nie da się przenieść lovecraftowskiej grozy na ekran kina. Chyba tylko Piknikowi to się udało.