Wpis z mikrobloga

Impostorzy i impostorki,
Liczba członków Mirko Among Us przekroczyła wczoraj 2000 osób! I wynosi obecnie 2024 użytkowników.
Ale jest niczym bez Ciebie, Mirku który to czytasz, a który jeszcze do nas nie dołączyłeś!

Dlatego robimy dla Ciebie P O T Ę Ż N E XD #rozdajo w którym za zwykłego plusa zwycięzca otrzyma kopię gry Among Us na steam.
Wystarczy posiadanie konta steam utworzonego przed godz 8:00 dzisiaj i nie bycie zielonką.
Oraz dołączenie do naszego Discorda.
Losowanie jutro o 20:00.

Pozostałych którzy chcą zostać częścią naszej społeczności zapraszam jak zwykle do dołączenia na nasz wykopowy Discord:
https://discord.gg/aqctEnj
Na którym będziemy się zabijać i okłamywać we wspaniałej atmosferze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mamy już stałą kilkudziesięcioosobową ekipę graczy i codzienne regularne rozgrywki w trybie dziennym i nocnym, zupełnie jak we wpisach na Mirko.

W zasadzie od Mirko różni nas tylko to, że mamy:
- dużo lepszą moderację, ale do tego wystarczy po prostu istnieć
- zdecydowanie skuteczniejszych programistów (tagi i boty działają wspaniale) - dzięki Lucek!
- nieporównywalnie bardziej utalentowanych grafików (Tr'Ola)
- korespondentów wojennych prowadzących streamy ze strajków i protestów (Retardo)

Świadczy o tym chociażby fakt, że średnio dziennie na kanałych głosowych nasi gracze spędzają w sumie 32.000 minut, tj. 530 godzin, czyli tak jakby 53 osoby dziennie grały po 10 godzin bez przerwy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odpowiadamy też na potrzeby naszych użytkowników, z nowości pochwalić się możemy:
- testami prywatnego serwera, który nie będzie zrywał tak jak serwery publiczne
- botem liczącym statystyki na podstawie wrzuconych screenów z gry
- kanałem tekstowym na którym można wyrazić swoje uwielbienie do obecnej władzy
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gramy w gronie 18+ (kulturka), no confirm ejects, no visual tasks i ogólnie try hard ale taki lekki, bez ciśnień :)

Inni nowi gracze, którzy chcieliby sobie z nami pokłamać są również jak najbardziej mile widziani. Na pewno jakiś dobry Mirek/Mirabelka na danym kanale podpowie Wam co i jak.
Gra kosztuje 17,99 na steam lub nic na urządzenia mobilne (da się grać między platformami!).

ps. dzięki m0deracja za skasowanie poprzedniego wpisu bez nawet możłiwości odzyskania jego treści na pw za nieocenzurowane *** którego pełno jest na wykopie czy tak czy siak ¯\_(ツ)_/¯
Świetna robota.

#amongus #mirkoamongus #heheszki #humorobrazkowy
bizonsky - Impostorzy i impostorki,
Liczba członków Mirko Among Us przekroczyła wczo...

źródło: comment_160407015259R8bpUKy25j6N5q1Lg3uo.jpg

Pobierz
  • 30
@pamietamfanzonuna na serwerach publicznych gra się słabo, dużo ludzi migruje, dużo trolluje, niektórzy nawet czitują bo widzą w tym jakiś fun, u nas jest kulturka jak na nocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz pobrać drmówkę na telefon i się przekonać
@Del: Co za #!$%@? z tego @bizonsky: powinien dać platynową wersję wiedźmina z żywym koniem a nie jakieś tanie gierki, przecież on nie prowadzi discorda poświęconemu tej grze. Wstyd Bizon.

Jak mnie wylosujesz to losuj dalej dwóch, sponsoruje następnemu ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: jak to jest z tym graniem razem z gadaniem?

Bo jestem cebula i szkoda mi 20 zł, żeby kupić na Steamie (już tyle różnych gier kupiłem, że będę grał i po dniu rezygnowałem). Dlatego gram na telefonie. No ale tam tylko tekstowo na czacie.

Myślałem, że żeby gadać to trzeba odpalić Discorda. I żeby było tylko w tym czasie co są spotkania to jakoś się Discord integruje z Among Us.