Wpis z mikrobloga

Jeżdżę jak palant po okolicy " #nightdrive " mocno, słuchając swojego chińskiego techno beatu. Akurat ruszyło na płycie Nightcore - mi mi mi xD Staje na światłach, a na ławce siedzi o 3:30 nad ranem jakaś samotna laska. Nie czeka na autobus czy cokolwiek. Po prostu siedzi w środku miasta na ławce sama. Zbieram się na odwagę, wyciągam gumę do żucia z podłokietnika i czekam na przypływ odwagi. Niech coś się stanie. Jakiś bodziec, pomyślałem.
Zmieniło się światło na zielone i odjechałem.
Chciałem jeszcze zawrócić i myślałem ze będzie jakiś fake uber ale #!$%@? wziął górę. A poza tym szkoda mi było paliwa zawracać, bo włączyłem się na drogę w kierunku wiaduktu i zawracałbym z 5 min ;/
Zawsze mogło być gorzej. Moze by mnie wyśmiała albo okazałaby się brzydka, bo widziałem tylko z tylu. A może #!$%@? by mi auto? Kim byłaś ciemnowłosa królewno siedząca pod przychodnią na ławce o 3:30? Może duchem? Stracona szanso, niewiadoma czwartkowej nocy. Być może mogłem Cię pokochać, jednak wybrałem tułaczkę samotną. Tęsknie choć Cię nie poznałem. Kocham Cię.
#przegryw #stulejacontent #podrywzwykopem
V.....s - Jeżdżę jak palant po okolicy " #nightdrive " mocno, słuchając swojego chińs...

źródło: comment_1604017264y6eqLkTWQ10eiJBCfhJNR2.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Vixenss: Moi rodzice się tak poznali, ojciec poznał tak jeszcze kilka kobiet zanim poszedł do więzienia na 20 lat. Mam sporo przybranego rodzeństwa w całej Polsce, stary no co za historia! Zawsze jak się o to pytam mamy to jej łzy stają w oczach, rzadko spotykane zrobić takie wrażenie na kobiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz