Wpis z mikrobloga

Brawo narodowi zamordyści i pisze to bez cienia ironii. Nie jesteście jeszcze tego świadomi, ale wczorajszym atakiem na kobiety zbudowaliście pewny fundament pod swoją całkowitą klęskę.
Po pierwsze dlatego, że zaatakowaliście zwyczajne niczemu winne kobiety.
Po drugie dlatego, że pokazaliście iż to wy jeśteście napastnikami, a nie protestujący. Konsekwetnie budowany plan Jarosława o obronie kościołów przed złymi hordami upadł właśnie dzięki wam.
Po trzecie dlatego, że świat zmienia się nieustannie i stary porządek zawsze ustępuje nowemu. Kto nie umie się odnaleźć zwyczajne odpada.
Po czwarte i najważniejsze zrujnowaliście swój konsekwentnie budowany wizerunek ludzi którzy niby sa niegrzeczni, ale raz na jakiś czas zaniosą świeczkę lub pomalują ścianę.

Właśnie sprowadziliście się do roli pariasa w społeczeństwie.

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xianist: 10% to licząc razem z tymi co dla beki oglądają. Realnie to może z 2%.

Na tagu #tvpis sie mowi że wspinają się na wyżyny propagandy każdego tygodnia. Ale to nie jest do konca prawda, tego programu nie da się słuchać od lat. Pamiętam jak wróciłem z roweru i odstawiałem go do mieszkania babci latem 2017 i akurat trafiłem na wiadomości w TVP. Takie gęste poszło że
  • Odpowiedz