Wpis z mikrobloga

Brawo narodowi zamordyści i pisze to bez cienia ironii. Nie jesteście jeszcze tego świadomi, ale wczorajszym atakiem na kobiety zbudowaliście pewny fundament pod swoją całkowitą klęskę.
Po pierwsze dlatego, że zaatakowaliście zwyczajne niczemu winne kobiety.
Po drugie dlatego, że pokazaliście iż to wy jeśteście napastnikami, a nie protestujący. Konsekwetnie budowany plan Jarosława o obronie kościołów przed złymi hordami upadł właśnie dzięki wam.
Po trzecie dlatego, że świat zmienia się nieustannie i stary porządek zawsze ustępuje nowemu. Kto nie umie się odnaleźć zwyczajne odpada.
Po czwarte i najważniejsze zrujnowaliście swój konsekwentnie budowany wizerunek ludzi którzy niby sa niegrzeczni, ale raz na jakiś czas zaniosą świeczkę lub pomalują ścianę.

Właśnie sprowadziliście się do roli pariasa w społeczeństwie.

  • 23
@Xianist: w wiekszości Polski spokój kilka incydentów jak na tak rózne grupy spoleczne ktore idą razem ale ten typ musi ogólnikami walic na lewo i prawo, stereotypami, obrażaniem i najgorsze swoim wyimaginowanym spojrzeniem na rzeczywistość tylko po to żeby dzielić dlaje naród. Wez sie po prostu zamknij jak nie masz nic senswonego i nie dzielącego Polskę do powiedzenia.
@Xianist: Kazdy rozgarnięty wie, ze celem narodowców bylo polowanie na brudasów z Antify, a nie atakowanie kobiet. To ze jakas nagrywająca laska została odepchnięta to nie świadczy ze wyszli bić kobiety
@Xianist

Nie jesteście jeszcze tego świadomi, ale wczorajszym atakiem na kobiety zbudowaliście pewny fundament pod swoją całkowitą klęskę.


XD z tagów wynika, że głównie chodzi ci o PiS to załóż się, że nie masz racji i to twoje pobożne życzenia
@Xianist: i dlatego właśnie faceci tych kobiet powinni siedzieć w domu i grać z dzieckiem w CSa. Bo gdyby byli na miejscu to by były po prostu bójki, a tak mamy atak kiboli na bezbronne kobiety :) ja rozumiem, że szkoda kobiet, ale to poświęcenie które jesteśmy w stanie ponieść dla większej sprawy. Dla was kochane kobiety i dla waszej wolności :)
@Xianist: Ja już pisałem to kilka dni temu jak ta cała straż kościołów powstawała - niebezpieczny krok dla protestujących bo naćpane miśki będą atakować ludzi, ale od tego momentu kościół jest kojarzony z kibolstwem i ONRami. Przecież tam nikt inny nie przychodzi na tę obronę, żadnego nawet zwykłego faceta nie widziałem tylko każdy z ryjem, który nie wykazuje krzty myślenia. #!$%@?ąc od tego jak zakończą się te protesty to trzeba tylko
przecież to tylko jakiś debil zaatakował. Większość jest grzeczna


@lighte: Ci którzy wczoraj przy okrądlaku w Poznaniu stali z pałkami i jeden na bank z maczetą i co jakiś czas podbiegali do osób idących z boku marszu to też grzeczni?

Ci którzy gonili idących na protest ludzi na kaponierze to też grzeczni?

Większość jest grzeczna, ale trzeba tym grzecznym organizować autobusy z ochroną policji na mecz z legiunią. Takie potulne baranki
@Xianist: 10% to licząc razem z tymi co dla beki oglądają. Realnie to może z 2%.

Na tagu #tvpis sie mowi że wspinają się na wyżyny propagandy każdego tygodnia. Ale to nie jest do konca prawda, tego programu nie da się słuchać od lat. Pamiętam jak wróciłem z roweru i odstawiałem go do mieszkania babci latem 2017 i akurat trafiłem na wiadomości w TVP. Takie gęste poszło że się zastanawiałem -