Wpis z mikrobloga

@PABLO__ESCOBAR: A jak mam nie traktować, jak pisowskich trolli, jak masa ludzi wymyśla jakieś niestworzone pierdoły o tym, co się dzieje na marszach, a ja na tych marszach jestem i niczego takiego nie widzę? Nawet, jak to nie są podstawione trolle, to nadal szkodniki, które siedzą w swoich piwnicach i się ślinią z nienawiści, że mogą zirytować kogoś w internecie, bo to jedyna uwaga, jaką dostają.
@TenTypZez: a jaka to jest strona marszu bo ja Cię zapewniam że w marszu już nie idą ludzie którzy chcą zmiany w aborcjach tylko ogólnie w państwie więc ustalmy jedno. Czy to jescze walka o zrzucenie kaczora cxzy dalej walczymy o aborcję nic więcej. Nie do końca się zgadzam z prawem aborcyjnym i nie jestem za strajkiem kobiet całkowitego legalu aborcji ale np kompromis mi pasował i jak widać wielu kobietom
@TenTypZez: nie dla wszystkich jest to oczywiste, duża część ludzi idącą w protestach do końca nie wie o co chodzi (wystarczy pooglądać wywiady na necie) oczywiscie nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Ale nie rozumiem czemu piszesz macie nie napadać na protesty? To widzę że już jesyem tutaj bojówkarzem kaczora Aka żołnierze Chrystusa a przed chwilą byledm pedałem z lgbt ¯\_(ツ)_/¯ To wina kaczafiego że tak się dzieje i tak