Wpis z mikrobloga

bo liderami zostały organizacje lewicowe do ktorych mi daleko.

Ja też jestem centrystą z nutką konserwatyzmu, ale WOLNOŚĆ jest najwyższą wartością człowieka, a PROTESTY samej demokracji, dlatego wspieram.

Przytoczę niemieckiego pastora Martina Niemöllera:

Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
  • Odpowiedz
@loczyn: na obnizenie podatkow tez szans nie ma to znaczy ze nie moge byc za obnizeniem podatkow i ze to głupota? Kolego pomysl zanim cos napiszesz.
A co do obozów to przecież PiS jest partia katolicko-konserwatywną i nie ukrywali że dla nich aborcja to coś zlego wiec twoje porowanje rowniez nietrafione.
Wahadlo w ruchu- niby dlaczego nie mozna wrocic do kompromisu skoro tego chce jak pokazuja badania zdecydowana wiekszosc ludzi??
  • Odpowiedz
@loczy

Gdyby rząd stwierdził, że od jutra buduje obozy koncentracyjne i będzie tam wywozić opozycje to też czekamy do wyborów? :)


Wait. Co? Czy Ty masz jakiś umiarkowany sposób myślenia, czy jak słyszysz hasło protest i widzisz władze, której nie lubisz, to od razu przypomina Ci się 1939 i Hitler? XD
Jak sobie wyobrażasz zresztą to obalenie rządu? Że niby co, #!$%@? ponad połowę sejmu, odbieramy prawa wyborcze im i ponad
  • Odpowiedz
na obnizenie podatkow tez szans nie ma to znaczy ze nie moge byc za obnizeniem podatkow i ze to głupota? Kolego pomysl zanim cos napiszesz.

Strajki są wobec autorytatywnych rządów PiSu. Popierając protestujących mógłbyś walczyć o obniżenie podatków, bo z PiSem u władzy nie masz na to szansy na 100%.
No ale wiadomo, lepsze znana #!$%@?, niż nieznana niewiadoma :)

A co do obozów to przecież PiS jest partia katolicko-konserwatywną i nie ukrywali że dla nich aborcja to coś zlego wiec twoje porowanje rowniez nietrafione.

I ja wiem i Ty wiesz dlaczego PiS wygrał. Bo rozdawał pieniądze. Nie swoje, swoją drogą.
  • Odpowiedz
Wait. Co? Czy Ty masz jakiś umiarkowany sposób myślenia, czy jak słyszysz hasło protest i widzisz władze, której nie lubisz, to od razu przypomina Ci się 1939 i Hitler? XD

Co innego protest np. lekarzy, a ten protest, serio nie widzisz różnicy?
Lud się gotuje, bo PiS #!$%@?ł wszystko co dało się #!$%@?ć.

Jak sobie wyobrażasz zresztą to obalenie rządu? Że niby co, #!$%@? ponad połowę sejmu, odbieramy prawa wyborcze im i ponad połowie aktywnych wyborców w Polsce? Czy od razu, bez ceregieli, obsadzamy rząd dyktatem lewicowych partii, które są powiązane z OSK - wiosna i razem?

Rozpisujemy wybory. Przypominam, że ostatnio w sondażach PiS miało 26%
  • Odpowiedz
Dobra dość tego spamu troli pisowskich. Za kilka godzin znów cały wykop będzie za protestami. Dziś przypominam w wawie główna atrakcja to oblężenie TVPis.


@lakukaracza_: No. Oficer polityczny powiedział jakie cele - można się rozejść.
  • Odpowiedz
@loczyn:

Co innego protest np. lekarzy, a ten protest, serio nie widzisz różnicy? Lud się gotuje, bo PiS #!$%@?ł wszystko co dało się #!$%@?ć.


Widze roznice w poziomie emocji i skali, ale to nie dowodzi jakiejs analogii pomiedzy naszym panstwem, a nazizmem lub okupacją. Protesty na podobna skale sa i byly w calej europie i na calym swiecie, chocby Francja, Hiszpania czy USA to najaktualniejsze
  • Odpowiedz