Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak wykopki nie potrafią myśleć samodzielnie?
Nagle każdy stał się wrażliwy na przekleństwa, żaden nie siedzi w piwnicy, tylko musi koniecznie jechać na drugi koniec miasta przez zakorkowane miasto itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystarczy że protestujący czegoś chcą a ci nagle robia wszystko odwrotnie, jak dzieci

Wyobrazcie sobie, jakie fikołki by były, gdyby organizatorzy protestów ogłosili np. że chcą niższych podstkow xD Zaraz pojawily by się opinie

"Ja to zawsze byłem za podatkami, widać efekty i chętnie zapłacę więcej"

"Mój kolega popierał protest dopóki nie chcieli niskich podatków, teraz już nie popiera"

"Tylko cucki i beciaki chcą niskich podatków"

"Mnie to nie dotyczy bo nie korzystam" (xD)

"Jakoś jak 20 lat temu chcieli niższych podatków to nie protestowaliacie, a teraz to tak"

"Pewnie chodzi o niższy VAT na roochanie, tylko o tym myślą te Julki i Oskarki"

"Kaczyński genialny strateg, tak naprawdę zawsze chciał niskich podatkow. Teraz to wprowadzi a protestujacy odtrabia sukces. Rozgrywa wszystkich jak chce, co za Napoleon"

"Coraz więcej zachorowań a wy jeszcze chcecie niższych podatków?!!"

xD

K.....x - Zauważyliście jak wykopki nie potrafią myśleć samodzielnie?
Nagle każdy st...

źródło: comment_1603871761LykG0DNxmG2wZPOmHTJHRW.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@somskia: No i widzę - motłoch i dzicz. Jeden mi prawie się wpieprzył w zderzak tak zapierdzielał samochodem #!$%@?ąc łapami przez okno. Reszta krzyczy wulgarne hasła i niszczy fasady kościołów.
  • Odpowiedz
@Kowixx: przeciez na tym portalu siedzi banda idiotów, którzy myślą, że są najmądrzejsi na swiecie, a ich zarty i baity kogoś bawią. juz dawno to zauważyłem
  • Odpowiedz
@Kowixx: O co chodzi? Przecież bardzo duża część wykopu popiera strajki, nawet patrząc na ilość wykopanych znalezisk na stronie głównej. A wątpliwości? Warto żeby jakieś były - dla przezorności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kowixx: Zauważyłaś, jak tu nagle różowe są za protestami dotyczącymi aborcji a niedawno trzymanie za rękę chłopca do randkowania to był ich top relacji. Czy też dość ochoczo udzielają się tu na tagach religijnych a tu nagle aborcja, niezgodna z waszą religią?

  • Odpowiedz
@Kowixx: Nie wykopki. Płatne trolle.
Wykop przeżywa co pewien czas "najazdy" pewnych bardzo prymitywnych światopoglądów - oznacza to, że PiS aktywował swoje kadry.
Fakt, jest tu trochę wyborców Konfederacji, ale turbokatoli z gwoździem w mózgu jednak raczej niewielka ilość - z tym, że ci ostatni ubzdurali sobie, że bezmyślny, pozbawiony intelektu (tak, tak, tenże się wykształca dopiero po narodzinach) płód, to jest ktoś, więc są bardzo silnie motywowani ideologicznie, przekonani
  • Odpowiedz
@Kowixx: Spoko, Ci sami co blokują miasta i szprajują niedobre mury kościelne będą ubolewać, że nie mogą przejechać przez miasto o 6 rano w pierwszy dzień świąt wielkanocnych xD
  • Odpowiedz
@Kowixx: Moim zdaniem popadasz w typowy "błąd poznawczy". Polecam nawet na wikipedii poczytać na ten temat, w szczególności o efekcie jednorodności grupy obcej.

Na Wykopie mamy dziesiątki tysiący użytkowników o różnym przekroju światopoglądu. Pierwsza zasada jest taka, że pod danym tematem łatwiej napisać krytyczną rzecz, aniżeli pochwałę. Tak na przykład jest w e-commerce, gdyby zjesz w jakieś restauracji i podadzą Ci niedobre jedzenie, to jesteś skłonna później bardziej napisać opinie w Internecie na ten temat, niż wówczas, gdy jedzenie było w porządku.

Dwa, to nie jest tak, że nagle każdy stał się wrażliwy na przekleństwa . Powiedzmy, że tych wrażliwych na przekleństwa na Wykopie jest 500 osób i teraz mamy dwa znaleziska w przeciągu
  • Odpowiedz